LOOVUTUSTINGIMUSED

Tingimused Pesaleidja MTÜst looma võtmiseks:

*Loomavõtja peab olema vähemalt 18 aastat vana ja võtma loomale järgi tulles kaasa isikut tõendava dokumendi.
*Enamus Pesaleidja MTÜ loomi on steriliseeritud või kastreeritud. Kui see on tegemata, siis jääb see loomavõtja kohustuseks.
*Juhul, kui Pesaleidja MTÜ vabatahtlik leiab, et looma heaolu ei ole tagatud, on MTÜl õigus loom kohe tagasi võtta ilma tekitatud kulude korvamiseta.
*Pesaleidja MTÜ võib keelduda looma loovutamisest ükskõik kellele ükskõik mis põhjusel.
*Pesaleidja MTÜ aitab lemmiku mittesobivusel meie juurest adopteeritud loomale uue kodu leida ja võtab võimalusel looma tagasi varjupaika. Kassi varjupaika tagastamisel tuleb arvestada sellega, et see on loomale väga stressirohke ja ta võib selle tõttu koguni haigestuda. Enne tagastamist tuleb teha kõik võimalik probleemidest üle saamiseks ja anda loomale piisavalt aega uue kodu ja perega harjumiseks.

Meie eesmärgiks on tagada igale varjupaigast lahkunud loomale kindel ja armastav kodu. Selleks sõlmime iga loomaomanikuga loovutuslepingu. Meie varjupaikades tuleb looma eest tasuda loovutustasu, millle kohta saadetakse arve emailga ja tasuda tuleb pangaülekandega.

Kassile järgi tulles võta kaasa transpordipuur. Kui sul puuri ei ole, siis saad selle meie juurest osta või laenata.

Miks me võtame loomade eest loovutustasu?

Oleme mittetulundusühing ja loomade ravimist, steriliseerimist-kastreerimist, kiipimist ja varjupaigas hoidmist saame teha ainult tänu annetustele ja loovutustasudele. Loovutustasu aitab katta murdosa kuludest, mida oleme teinud selleks, et loom leiaks endale uue kodu.

Mida loovutustasu sisaldab?

parasiiditõrje
lemmikloomapass
märgistamine mikrokiibiga ning registrisse kandmine
paljude loomade puhul vaktsineerimine ja steriliseerimine või kastreerimine
looma käitumis- või terviseprobleemidega saada abi Pesaleidja MTÜ vabatahtlikelt

Loovutustasud

Kassi loovutustasu on 35 eurot.
Kahe kassi loovutustasu on 50 eurot.
Kassi loovutustasu Soome on 75 eurot (sisaldab lisaks EL kehtivat lemmikloomapassi, vaktsiini marutaudi vastu)
Koera loovutustasu on 35 eurot.
Sageli sobib täiskasvanud sõbralik kass väikeste lastega paremini kui kassipoeg.
NB! Näiteid olukordadest, mis on mõjutanud ka kassi senist elu-olu: kokkukolimine elukaaslasega, kes ei salli kasse või on kasside suhtes allergiline või kel on juba kolm kassi; kolimine korterisse, kus lemmikloomade pidamine pole lubatud; lahkukolimine abikaasast/elukaaslasest, pereliikmel avaldub allergia.
Kas praegused lemmikud elavad toas või õues ning kas nad hakkaksid uue kassiga otseselt kokku puutuma?
Aitäh! Seda raha kasutame järgmiste kasside tänavalt päästmiseks, ravimiseks ja kodu ootavate kasside hoidmiseks! Nt meie kulud on: vaktsineerimine (15 €), steriliseerimine/kastreerimine (35-200 €), kliinikuvisiit (alates 14 €), igapäevane toit, liiv, kassitoa üür, jne.
Pesaleidja MTÜ eesmärgiks on tagada igale meie hoole alt lahkunud loomale kindel ja armastav kodu ning selleks sõlmime alati loovutuslepingu.

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users