Koer - Riki s. 29/12/2005

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 01/03/2017 - 07:57
Pesaleidja pilt 01/03/2017 - 07:57
Pesaleidja pilt 01/03/2017 - 07:56
Pesaleidja pilt 01/03/2017 - 07:56
Nimi: 
Riki
Loomaliik: 
Koer
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

AITA LEIDA 11-AASTASE RIKI VIIMANE KODU!

Saage tuttavaks, tema on Riki, keskmist kasvu elupõline toakoer. Rikil oli kunagi päris enda isiklik kodu ning oma inimene. Kuid nagu elus juba tavaks on, siis kõik võib muutuda kõigest ühe silmapilguga. Kahjuks kipub olema nii, et keegi meist ei ela lõpmatuseni ning lähedase kaotus võib tulla just hetkel, kui seda kõige vähem võiks oodata. Nii juhtus ka meie loo peategelasega. Ühel mitte just kõige ilusamal päeval Riki omanik enam koju ei tulnud ning vaesel loomal ei olnud enam kedagi, kelle peale lootma jääda.´

Peale omaniku surma muutus Riki elu kategooriliselt. Tänavale jäämine, elu esimesed kutsikad veel kõrges eas, varjupaika sattumine, kasvaja avastamine ning operatsioon, hoiukoju kolimine.
Kõike seda segadust, hirmu ning viimaste kuude raskusi on võimalik välja lugeda ka Riki silmadest. Need silmad jutustavad vaatajale rohkem, kui tavaline inimene suudaks vastu võtta. Samas need samad silmad näitavad ka vaikselt seda, kuidas Riki on vaikselt leppinud oma minevikuga ning üritab minna oma eluga edasi.

Selleks, et Riki saaks jätta mineviku täielikult seljataha, on puudu ainult see õige inimene. Inimene peaks leppima ja arvestama, et Riki on koer, kellega tuleb tegelda. Nimelt on Rikil tänu oma minevikule raske koheselt usaldada võõrast inimest, seega võõrastele ta koheselt sülle ei jookse ning pigem eelistab vaadata inimest kaugemalt, samas laseb aga võõral inimesel juba esmatutvusel ennast ilusti sügada.
Arvestama peab ka järgmiste asjadega:
* Riki kardab teisi koeri, kuid kasse aktsepteerib.
* Riki ei söö kuivtoitu, kuid sööb kõike muud (toortoit, konservid jne).
* Riki tahab inimesega olla samas ruumis, kuid diivanile ta ei roni.
* Riki sobib pigem elama rahulikumasse perre, klapib ka hästi kasvatatud lastega.

Kuid kui kusagil leidub inimene, kes on valmis leppima ning vajadusel tegelema Riki muredega, siis võib ta kindel olla, et saab endale maailma kõige truuma koera. Looma, kes armastab oma usaldusisikut jäägitult. Koera, kes toas enamasti pigem magab, pahandust ei tee, oskab ka üksi kodus olla ning hoiab toas puhtust. Lisaks kõigele sellele armastab Riki nii lühikesi kui pikki jalutuskäike.

Kuigi tegu on eaka koeraga, siis Riki on tugeva tervisega. Kõrvakuulmine on väga hea, nägeminegi on parem kui mõnel tavalisel temavanusel koeral ning ka arsti poolt igati terveks kuulutatud.

Riki on ka steriliseeritud, vaktsineeritud, parasiitidest vaba ning kiibistatud.

Aprill 2017.
Riki leidis oma kodu :)
Suur-suur aitäh Rikile kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 4 guests.

Online users