Koer - Armastusepomm William s. 13/06/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 13/01/2014 - 13:49
Pesaleidja pilt 13/01/2014 - 13:49
Pesaleidja pilt 13/01/2014 - 13:49
Pesaleidja pilt 13/01/2014 - 13:50
Nimi: 
Armastusepomm William
Loomaliik: 
Koer
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Viljandi varjupaik
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Saage tuttavaks Williamiga.
William ehk Armastusepomm on elanud Viljandi varjupaigas varsti juba aasta (veebruaris). Ta leiti Tarvastu vallast Välustest. Varjupaik on mõeldud loomadele ikkagi ajutise peatuspaigana, kuni nad leiavad endale oma uue perekonna või siis omanikud neile järele tulevad. Aasta on pikk aeg oodata, liigagi pikk. Kuna varjupaigas on pidev ruumipuudus, siis kõikidele koertele ei ole boksikohta. William on sunnitud elama praegu ketikoerana, aga see ei sobi talle kohe üldse. Kellele ikka meeldiks kogu aeg ketis olla. Leidmise hetkel oli ta väga halvas seisus. Ülikõhna ja iseloomult nii alandlik (madalam kui muru). On põhjust eeldada, et selle noore koeraga pole kunagi tegeletud ega teda tähelepandud.
Leidmisehetkel oli ta umbes 1 - 1,5 aastane. Nüüd on ta siis 2 - 2,5 aastane noor koer.
Aga, miks ometi pole see ilus ja sõbralik koer endale veel kodu leidnud?
Asi on nimelt selles, et William proovib esimese asjana kõiki oma suure armastusega üle kallata. Ehk siis ta on üsnagi taltsutamatu, eriti esimesed 5 minutit. Ega selle üle polegi imestada, sest kui koera ei kasvata ega õpeta, siis ta ei teagi, kuidas peab käituma nii, et see ka inimestele sobilik oleks. Tema keti otsast jalutusrihma otsa saamine võtab aega umbes 5 minutit. Sest ta hüppab, rõõmustab, on üliõnnelik, et keegi tema juurde tuli ja üliõnnelik, et ta kohe jalutama saab minna ja kogu selle õnnejoovastuse juures on väga keeruline teda jalutusrihma otsa saada :)
See koer vajab peremeest, kes temaga tegeleks. Ta pole üldse rumal ega loll. Ta õpib väga kiiresti.
Suvel kui koeri oli vähem ja oli rohkem aega nendega tegeleda, siis suudeti William juba niimoodi ära õpetada, et enne, kui ta lamab, tema juurde söögiga ei minda. Kahjuks, aga ei olnud aega seda järjepidevalt teha ja nüüdseks ta seda enam ei tee.
Kindlasti muutuks ta ka palju rahulikumaks, kui ta saaks regulaarselt jalutada ja ei peaks ketis olema.
Kuna ta ei oska oma energiat ega rõõmu kuidagi ohjeldada, siis võib ta jalutamise ajal jalutaja najale püsti hüpata ja kallistada. Ta ei ole üldse mitte agressiivne, niimoodi ta lihtsalt väljendab oma rõõmu, sest teda ei ole muud moodi õpetatud.
Ta on väga südamlik ja rõõmus koerake, kes teistega tüli ei nori (talle ei meeldi tigedad isased koerad).

Aga igaljuhul on tegemist tõeliselt toreda koerapoisiga, kellest saaks suurepärane liige igasse loomasõbralikku perekonda!

28.03.14
Täna läks koju William, koer, kellel on maailma suurim süda ja sõbralikuim iseloom. Ta ootas nii kaua. Ja nüüd tuli pere, kes tahtsid just teda!
Suur-suur aitäh kodupakkujale!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.