Kass - Yoko s. 16/06/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Yoko on imeilus kuldne triibik, kes on ka kõhu alt ja külgedelt ka täpiline
Pesaleidja pilt 28/07/2013 - 15:46
Pesaleidja pilt 28/07/2013 - 15:45
Pesaleidja pilt 28/07/2013 - 15:45
Nimi: 
Yoko
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Viljandi
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Yoko on imeilus kuldne triibik, kes on ka kõhu alt ja külgedelt ka täpiline. Vanust on tal eeldatavasti 1-2 kuud.
Yoko on tõeline kassitüdruk- välimuselt imeilus ja ääretult naiselik. Olekult iseseisev ja uudishimulik. Temast saab tulevikus kindlasti kas president või mõni muu juhtiv ja ääretult tähtis tegelane. Ta on oma nooruse vanuse suhtes ääretult tark ja tasakaalukas, aga jah ka temal on hetki, mil kassilaps temas välja lööb ja siis hoidke alt, kõik suured kassipoisid- Yoko teid ei karda. Julgelt ja vapralt maadleb ta Pätrickuga, kes on kogu kamba kõige tugevam. Ka teiste sabad on ääretult meeldiv mänguasi. Kui poisid liiga ülemeelikuks lähevad ronib Yoko diivanile ja jääb nurrudes tukkuma. Ta on ikkagi preili- ja preilid teavad, mil on aeg mängust pea püsti lahkuda ja hoopis üks kosutav iluuinak teha.
Yoko naudib ka paid ja sügamist, aga mitte kogu aeg. Pigem meeldib talle inimese lähedus. Tema ronib inimese külje alla või siis kaenlaauku ja nurrub seal ennast unustavalt.
Tema välimuses, eriti silmades, on justkui mingi aasia salapära peidus. Eks see jääb päris kodu avastada.
Yoko otsib endale maailma parimat kodu ja pere, kus teda tingimusteta ja igavesti armastataks. Kodu, kes temast iialgi ei loobuks.

11.08.13
Pühapäevasel pannkoogipäeval võtsid kodutee Viljandist Tallinna ette kaks mürakaru- Pätrick ja Yoko! Eriti rõõmustavaks teeb selle uudise aga fakt, et nemad leidsid endale ühise uue kodu! Mis on maru tore ja armas, sest nad on hoiukodus oleku ajal väga suurteks sõpradeks saanud ja sobivad omavahel ideaalselt.
Nii et siit ka väike üleskutse, ausalt uskuge meid, kes me igapäevaselt kassidega kokku puutume, kaks kassi on palju parem, lihtsam ja toredam kui üks kass.
Palju rõõmsaid hetki Yokole ja Pätrickule ja nende uuele perekonnale!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.