Kass - Will s. 01/10/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 25/03/2017 - 18:31
Pesaleidja pilt 25/03/2017 - 18:26
Pesaleidja pilt 25/03/2017 - 18:26
Nimi: 
Will
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Harjumaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kapten Will on viimane piraatidest, kes iseseisvalt kodu otsima hakkab! Nagu heale kaptenile kohane, proovis ta kõigepealt oma meeskonda aidata ja alles siis mõtles endale... No päriselus ta nii lahke ei ole – kui ikka läheb nügimiseks, et kes vendadest esimesena pai saab, siis on see kassipoiss esimene, kes paikäele vastu trügib ...

Kapten Will oli siinsesse hoiukodusse kolides kõige suurem ja aktiivsem, vaid peaaegu ühekuusena katsus ta vendi kantseldada, neid sööma õpetada jne. Suuresti tänu talle ongi olemas see pesakond. Will-poiss on nüüdseks noorukiks kosunud, armastab inimest samapalju kui oma vendi ja mängib kui hull – tõsi, vaid tuttavas kohas.

Hoiuinimese peale julgeb viriseda ka kui too piisavalt kiiresti end ei liiguta ... Aita Willil olla tema ise, et ta saaks lapsepõlve nautida!

Kui Sa tahad Will-poisile toeks olla, siis kirjuta me hoiukodule raul@pesaleidja.ee ning üksiti täida ka Loomasoovija küsimustik me kodulehel – võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.