Kass - Vigurmagaja-Ciara s. 01/05/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Üksinda vigurmagamist harrastavast Ciarast on saanud kaisus vigurmagaja!
Hea südamega kass Ciara!
Ciara on ilus nii seest kui ka väljast. Lisaks oma erilisele kolmevärvilisele kasukale on Ciaral ka soe süda. Ciara ei pea paljuks lasta pisikesel haigel Bellal enda peal!:) magada, sest koos kaisus on kergem haiguse vastu võidelda! Kahjuks Bellat enam meie hulgas ei ole, aga Ciara otsib endiselt kodu, kus oma ilusat välimust ja head iseloomu näidata.
Ciara on eriline, kuna talle meeldib magada väga eriskummalistes kohtades ja väga naljakates poosides
Nimi: 
Vigurmagaja-Ciara
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Üksinda vigurmagamist harrastavast Ciarast on saanud kaisus vigurmagaja! Ciara armastab teise kiisu kaissu pugeda ja ennast pisikeseks-pisikeseks kiisupalliks tõmmata. Hiljuti avastas Ciara, et eriti vahva on minna hoiukodu inimeste sülle tudile, sest siis saab ka pai ja kõhusilitamist.

Kuna Ciara elab hetkel paljude teiste kiisudega, siis sobib ta ideaalselt perre, kus on ka teisi lemmikloomi, sest seltskonda Ciara hindab. Samas on säilinud kassil tagasihoidlik joon ja ta ei roni esimesena toidukausi juurde, vaid laseb suurtel vendadel kõhu täis süüa ja siis läheb ise viisakalt ja vaatab, mida head pakutakse.

Ciara on üks viiest Valga linnast Allika tänavalt püütud emakassi poegadest. Juuni keskel kolis Ciara koos õdede-vendadega Tallinna Pesaleidja hoiukoju. Iseloomult seltsiv ja mänguhimuline. Ciara on eriline, kuna talle meeldib magada väga eriskummalistes kohtades ja väga naljakates poosides. Nimelt pole kassitüdrukule probleem ronida kõige kõrgema torni otsa, sinna kuhu teised õed-vennad isegi ei unista pääseda ja seal siis selili, jalad taeva poole, magada : )
Ciaral on ilus säravvalge kõhualune ja selja peale on punakas-mustad laigud. Saanud parasiitide vastase tõrje, ta on kiibistatud ja vaktsineeritud.

28.12.13
Ciara on uues kodus :)
Suured tänud kodupakkujale!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.