Kass - Vasja s. 19/10/2007

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Niimoodi ootab mõmmik Vasja igatsedes päris enda inimest.
Kass - Vasja s. 19/10/2007
Vasja otsib kodu!
Vasja veel tänaval....
Nimi: 
Vasja
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Niimoodi ootab mõmmik Vasja igatsedes päris enda inimest. Hoidukodus on küll hea ja soe olla, aga hing igatseb oma kahejalgse juurde - saaks vaid oma kodinad kokku pakkida ja lõpuks ometi oma päris koju kolida, kus oma piiritut armastust jagada.

Vasja on eriline kass. Välimuse poolest meenutab ta pigem väiksemat koera kui kassi. Tegelikult on ta ka iseloomult rohkem nagu koer. Selle asemel, et isepäiselt omi kassi asju ajada, jookseb ta pererahva saabudes neile vastu, sest lõpuks ometi saab nüüd sülle ja kaissu ja pai!

Oma vaba aja veedab Vasja, nagu kiisud ikka, tududes. Isegi, kui tuleb veeta pikk päev üksi kodus, ei teki pähe mõtteid avastada, mida põnevat võiks leida lillepoti põhjast või degusteerida erinevaid toataimi. Vasja on härrasmees, kes tunneb kombeid ja on jätnud oma krutskid kaugesse minevikku, kui ta veel noor hiirekuningas oli. Hiirtest rääkides, Vasja leiab ka muidu hiirevabast linnakorterist üles need pahad pätid ja teeb ühe korraliku hiiretõrje.

Samuti meeldib pehmikule õhtuti kahejalgne ilusti tuttu ära panna, talle nurrujuttu lugeda ning musi-kalli teha, et seejärel ka ise oma nurgakesse unenägusid vaatama minna.

Marurahulikul kiisul pole aga ea tõttu tervis enam see, mis varem - teda vaevab neerupuudulikkus, kuid see mõjutab tema elu ainult nii palju, et toidulaud peaks sisaldama spetsiaalset neerusõbralikku toitu.

Kiisu on saanud kiibi, passi ning parasiiditõrje.

Vasja ajalugu:
Mustamäe ja Nõmme piiril, TTÜ lähistel asuvas restoranis käis regulaarselt üks pisut õnnetu olemisega kiisu. Viis pikka aastat, enne kui Pesaleidjad ta oma hoiukodusse transportisid. Tema välimus reetis, et armastavat peremeest tal ilmselt olnud ei ole.. Kuigi ega me ju tea, sest mjäukeelt ei mõista ning kiipi ega kaelarihma tal ei olnud..
Kohalikud olid kassile nimegi pannud - Vasja! Vasjalik ta tõepoolest on - suur ja rahulik tõeline karvakera. Sel suvel oli Vasjal peas üsna kole haav, mis nüüdseks on õnneks paranenud, kuid tundub, et teda kimbutasid parasiidid, kelle pärast ta oma kõrvu kraapima pidi ja need kriimud/kraamud tahavad veel natuke paranemist.

Märts 2015.
Vasja jääb oma hoiukodusse päriseks :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users