Kass - Vapper Poiss s. 20/09/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Vaprake on üks kõige malbemaid ja sõbralikumaid kasse üldse.
Pesaleidja pilt 20/09/2014 - 19:55
Pesaleidja pilt 20/09/2014 - 19:56
Pesaleidja pilt 20/09/2014 - 19:56
Nimi: 
Vapper Poiss
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Lest, seen, hambutu, sabatu, karvutu, lahtine käpaluu murd- tuleks magama panna ehk eutaneerida?
EI- ükski neist asjadest polnud eluohtlik ega teinud enam valu. Jah, see käpp kindlasti on teinud talle piinavat valu, aga arstide sõnul oli vana vigastus, mis enam nii hullult valu ei tohiks teha. Enamus neist probleemidest on ravitavad või ei sega ülejäänud elu.
Seega otsustasid Pesaleidjad kassi terveks ravida ja on näha, et Vapper Poiss on selle võimaluse eest äärmiselt tänulik, et me lasime tal ELADA. Armsamat murjamit ei ole hoiukodu varem näinud.
Nüüdseks on kass hoiukodus elanud kuu aega ja on rõõmsameelne ja täis elutahet. Isegi haige käpp ei sega teda, vaid hüppab oma kolmel jalal ringi nagu kitseke. Kahjuks küll amputeeritakse käpp ära ja temast saab kolmekäpaline, aga kui ta saab juba praegu kolmel käpal hakkama, siis miks ei peaks saama ka pärast.
Ta on üks kõige malbemaid ja sõbralikumaid kasse üldse, kes laseb endaga kõike teha. Ükski rohuandmine, pesemine või kliinikus käimine ei ole mingi probleem, kui vaid saab koos inimesega olla. Nagu väike sabarakk jookseb igal sammul järgi ja iga päev uksel vastas koju tulles. Iga öö magab rahulikult jalgade juures ja ärkab alles siis kui hoiukodu perenaine. Ta armastab nii väga lähedust ja paitamist ja sügamist- kõik tuleb topelt tasa teha, mis minevikus saamata on. Arvatavasti on olnud kellegi kodukass, sest on nii sõber peale kõike, mis taga juhtunud on. Ainukesed kaks asja on, mida hoiukodu on tähele pannud, et kass kardab väikseid lapsi ja kõva häälega naermist (võibolla on lapsed kuidagi talle halba tenud). Vana kodu me taga ei otsi- lihtsalt nad ei vääri sellist super iseloomuga kassi. Vaprake loovutatakse vaid maailma parimasse perre, kus teda lubatakse armastada ja hoolitseda elu lõpuni,
kus teda enam ei jäeta maha,
kus teda peetakse AINULT toakassina,
kus saadakse aru, et paranemine ei toimu üleöö (sellega seoses käima temaga arstil kontrollis),
kus arvestatakse sellega, et ta immuunsus on veidi nõrgem,
kus saadakse aru, et nad on saanud maailma parima kassi.

Kui sa arvad, et Sa oled täpselt SEE inimene, keda me sellele õnnetu saatusega kassile otsime, siis palun täida kassivõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik

Kui Sa tahad näha veel pilte ja uudiseid temast siis vaata ka lehte https://www.facebook.com/pages/Vapper-Poiss/783498345042007, kus hoiukodu tema kohta väikest nö blogi peab. :)
Vaprake saab ka kohe kastreeritud ;)

Jõulud 2014.
Hoiukodust sai Vaprakese päriskodu :))
Suur-suur aitäh Laurale!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 7 guests.