Kass - Väikekass s. 21/06/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 08/11/2017 - 18:26
Pesaleidja pilt 08/11/2017 - 18:27
Pesaleidja pilt 08/11/2017 - 18:27
Väikekass sõbraga
Nimi: 
Väikekass
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Reibas kassipoiss otsib kodu!

Väikekass – jah, just see ongi tema nimi – on üks äraütlemata vahva sell. Väikekassina on ta hetkel kaaslaseks hoiukodu põlisasukale, rahulikule suurele kassile. Nad on umbes nagu Karlsson Katuselt ja Väikevend, ainult, et Väikekass on hoopiski Karlssoni moodi aktiivne ja lõbus, kaval tegelane!

Väikekass on umbes 4-5-kuune, nii et parimas kassilapse vanuses, kaks kollast nööbisilma mustas sametises näos säramas. Kusjuures keha katab hoopiski hallikas kasukas ja kõrvadest lehvivad välja vallatud tutid. Et tegu pole päris titaga, on potikombed selged ja söögiisu hea. Mängimises on saavutatud lausa meistriklass. Anna ainult mänguasi või ole ise seltsiks! Ja kui väsimus või hellus peale tuleb, siis poeb Väikekass, oma tugevasti põriseva nurrmootoriga, inimesele kaissu.

Kui Sinu perest on puudu just selline kõiki lõbustav väike karvane mürakaru, siis täida, palun, kiisuvõtja küsimustik ja tule Väikekassile külla.
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.