Kass - Väike Piu ehk Pähkel s. 20/04/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Tagasihoidlikust kaisukarust on kasvanud meeletu mürakaru.
Pesaleidja pilt 13/06/2015 - 21:52
Pesaleidja pilt 13/06/2015 - 21:52
Pesaleidja pilt 13/06/2015 - 21:52
Nimi: 
Väike Piu ehk Pähkel
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kodu otsib Väike Piu ehk Pähkel.
Piul oli omanik olemas olnud, kuid sellega olevat keerulised lood olnud ja nii leidiski kassike oma tee Pesaleidja hoiukoju 31. mail. Ta oli nii pisike ja habras, oodatust palju väiksem. Tarkade hinnangul oli tal saabudes vanust pealtnäha vaid 1 kuu ja ehk nädal peale - liiga noor veel, et emast eemal olla. Kaal näitas samuti palju väiksemat numbrit kui tohiks. Hoiupere ehmatas lausa alguses ära, et kas kassike ikka peab vastu, kuid kõik läks hästi. Beebi kosus kiiresti. Nädalaga õppis isegi potil käimise ära ning kõik hädad tehakse õigesse kohta.
Nüüd ongi tagasihoidlikust kaisukarust kasvanud meeletu mürakaru. Sööb ta nii krõbinaid kui ka kõiksugu kassidele mõeldud pasteete ja pehmet toitu. Siiski ei ole ta veel täiesti iseseisev ja tahab palju seltsi. Olenemata hoiupere kasvatamisest meeldib talle siiski närida ja küünistada mänguhoos. Ta lihtsalt on sellises vanuses, kus tahaks hästi palju mängida, kuid endasugust kaaslast ju ei ole! Sellepärast sobiks Väike Piu perekonda, kus ees ootaks mõni teine mängukaaslane. Isegi vahel külastava perekoeraga saab beebi hästi läbi. Piu ootab vastu ainult sõbralikku suhtumist.
Piul on ilus triibuline karv ja täpiline nina. Nagu kõik kassipojad on ta meeletult vahva ja teeb elu oma kohalolekuga palju rõõmsamaks.

Juuni 2015.
Väike Pähkel on oma kodus :)
Suur-suur aitäh!

Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 7 guests.

Online users