Kass - Väejuht Seesar s. 26/04/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Kas te olete kunagi näinud ülevoolavat rõõmu? No kohe täiesti sellist, et rõõm ajabki üle ääre ja ei püsi enam sees? Üks meie pikaajalistest vabatahtlikest, kes on aastate jooksul aidanud kümneid, kui mitte sadu kasse päriskodudesse saata, sai seda eile õhtul näha. Sellist ülevoolavat rõõmu sai näha, kui Seesar jõudis hoiukodusse, eemale kassitoast ning kümnetest teistest kassidest. Kahjuks saab see hoiukodu teda enda juures hoida vaid veel 9 päeva.
Pesaleidja pilt 13/06/2013 - 10:57
Seesar näitab jõu- ja ilunumbreid.
Pesaleidja pilt 26/04/2013 - 09:27
Nimi: 
Väejuht Seesar
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kas te olete kunagi näinud ülevoolavat rõõmu? No kohe täiesti sellist, et rõõm ajabki üle ääre ja ei püsi enam sees? Üks meie pikaajalistest vabatahtlikest, kes on aastate jooksul aidanud kümneid, kui mitte sadu kasse päriskodudesse saata, sai seda eile õhtul näha. Sellist ülevoolavat rõõmu sai näha, kui Seesar jõudis hoiukodusse, eemale kassitoast ning kümnetest teistest kassidest. Kahjuks saab see hoiukodu teda enda juures hoida vaid veel 9 päeva. Me ei taha ettegi kujutada, millist ahastavat kurbust kogeb kassipoiss siis, kui ta peaks tagasi kolima Pesaleidja kassituppa kümnete teiste kasside juurde. See ilmselt murraks tema südame. Ka meie oma.

Seesar on pärit Valga varjupaigast, kus ta alustas oma koduotsinguid 30. november 2012. Nüüd on jõudnud Seesar Pesaleidja kassituppa Tallinna. Seesarile on pandud õige nimi, just nagu väejuht Julius Caesar, valitseb ka Seesar kassitoa direktorite tuba. Ta tihti organiseerib ja juhatab, kus üks või teine kass olema peab. Ta on uhke triibulise välimusega ning mõõdukat kasvu. Samas iseloom on Seesaril suur. Seesar on aga väga suur pai sõber, selles suhtes ei ole ta üldse nagu karm väejuht, vaid hoopis lustlik karumõmm. Seesarile meeldib väga pai ja tähelepanu. Alati on tema poiste toas esimene, kes hüppab jalule, kui vabatahlik jala tuppa paneb. Hommikuti on ta ka alati see, kes jookseb kohe vabatahtlikult pai nuruma, kui tullakse lahti tegema akent. Ülekõige armastab Seesar mängidasuletutiga, millele tehakse kiiresti üks-null Seesari kasuks. Ta on inimese parim sõber. Seesar on valmis astuma ka laia maailma Euroliitu, kuna tal on olemas ka Europass! Vot nii tähtis on meie väejuht!

14.07.13
Meie tore triibik Seesar läks oma koju :)
Täname väga kiisu uut pererahvast!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Tervitused Seesari poolt :) teisipäev 31/12/2013

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.