Kass - Ursula s. 17/12/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Kaunis õnnekass Ursula otsib kodu!
Pesaleidja pilt 17/12/2014 - 13:20
Pesaleidja pilt 30/01/2015 - 21:56
Pesaleidja pilt 06/02/2015 - 16:52
Nimi: 
Ursula
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kaunis Ursula otsib kodu!
Suvisel ajal hulkus Valga tänavatel üks kurb kolmevärviline täiskasvanud kass. Arvatavasti oli kunagi suures jooksuajas kodust põgenenud ning enam sinna naaseda ei osanud. Varjupaika jõudes kontrolliti kassi kiibi olemasolu. Kahjuks seda polnud ning omanikuga ühendust nii võtta ei saanudki.
Kuna nelja kuu jooksul ei ole keegi Ursulat ka taga otsinud, siis kolis see kaunis neiu 28.detsembril Tallinnasse, lootuses leida just siit see endale õige inimene.

Ursula on iseloomult väga suhtlemisaldis preili. Ta tahaks kõigiga kohe väga hästi läbi saada, see ei olene ka üldse sellest kas elusolend kõnnib kahel jalal või neljal. Isegi pole vahet, kas tegu on alles lapseeas või juba täiskasvanueas oleva olendiga.
Kui Ursula oskaks rääkida ning temalt küsida, milline võiks olla tema unistuste kodu, siis suure tõenäosusega vastaks ta, et koht kus oleks diivan/voodi/tugitool, millel võiks temagi lesida. Nimelt armastab see kergelt matsakas preili väga veeta suurema osa päevast magades mõnes mõnusas pesas. Ideaalseks inimeseks peaks ta kindlasti ka sedasorti inimest, kes hooliks ja armastaks teda vähemalt sama palju kui igat teist oma pere kahe- või neljajalgset.

15.02.15
Kaunis Ursula leidis oma kodu :)
Suur aitäh talle kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.