Kass - Tuust s. 08/08/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Tuustiku eripäraks on tema eriti nunnu pikk ja kohev kasukas.
Pesaleidja pilt 20/10/2014 - 15:04
Pesaleidja pilt 20/10/2014 - 15:06
Nimi: 
Tuust
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Hehei! Baby kitten for adoption!
Väike kiisutüdruk Tuust otsib kodu. Ta on hetkel 2,5 kuune. Sündinud umbes augusti alguses. Leiti 14.oktoobril koos oma õdede ja vendadega Viljandi metsast ilma emata külmetamas, kust nad siis heade inimeste poolt toimetati varjupaika ja sealt edasi Pesaleidja kaudu
hoiukodudesse, kus miisud saaksid olla heas keskkonnas uue kodu leidmiseni. Tuustiku õele on soovija olemas, aga Tuust on veel kahjuks kodutu.

Tuustiku eripäraks on tema eriti nunnu pikk ja kohev kasukas. Tuusti nurrumootor on tugev. Hommikuti kui pererahvas ärkab, siis juba pilgu peale läheb kiisul nurr lahti. Tuustik tahab aeg-ajalt musisid ja paisid, kuid saab üksinda suurepäraselt hakkama. Kui hoiupere parasjagu kodus pole, siis pahandusi ta ei tee. Inimesi ta väga armastab. Suuri kiisusid natuke võõrastab, kuid harjub kõigi ja kõigega väga kiiresti. Just sellepärast on Tuustiku vanus täpselt paras uude koju minemiseks.
Lisaks kõikidele teistele positiivsetele omadustele oskab Tuust väga hästi potil käia ja on üldse üks puhas tüdruk. Ta armastab väga mängida. Taevatähed ennustavad, et Tuustist saab väga hea hiirepüüdja. Lisaks on miisu väga hea isuga. Eriti maitseb talle pasteet, aga rasked ajad kodutu kassipojana õpetasid, et pirtsutada ei tasu ja ka krõbinad lähevad hästi.

29.10.14
Väike Tuust leidis oma pere :)
Suur aitäh koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.