Kass - Tupsu s. 10/07/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 21/12/2017 - 09:06
Pesaleidja pilt 21/12/2017 - 09:06
Pesaleidja pilt 21/12/2017 - 09:05
Pesaleidja pilt 20/11/2017 - 22:40
Nimi: 
Tupsu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tõrva
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Tere!
Mina olen Tupsu! Mulle meeldib nurruda. See on niiiiiiiii rahustav! Nagu massaaž kohe!
Aga jubeimelik on see, et kui mina siin nurrun, tuleb see kahejalgne ja kipub mu kasukat sasima... No tõepoolest! Aru ei saa siis, et mul on hetk endale!?
Aga nende kahejalgsetega ongi mingi imelik asi. Emme õpetas, et neid ei tohi usaldada ja endale liiga lähedale lasta. No ja me olime emmele head lapsed ja tublid õpilased ka. Ega nad siis väga ei üritanud ka – kui ma ikka ütlesin võimalikult kurja häälega, mida ma sellest arvan, siis läksid kõik kaugemale...
Aga no see praegune on päriselt imelik!! Ma olen püüdnud selgeks teha, et mu ilusat kasukat ei aeta sassi, aga no kus sa sellega – nagu võimalus on, nii kohe on käpp kasukas!
Ja ma olen ikka vahel päris tige sellise jama peale – mina lakun ja korrastan, tema tuleb ja sasib ...
No kui nüüd päris aus olla, siis tegelikult pole sel sasimisel väga viga ka! Ise ta ütleb, et see on pai. No las ta siis olla – mulle hakkab juba täitsa meeldima. No ma ju võin paar korda päevas veel oma karvad pärast sasimist korda lakkuda, aga ma ütlen, et see on ka piir! Või... no ma ei teagi – võibolla õpib ta ka lakkuma? See oleks küll lahe!
 
Ja hoiukodu selgitab: "Tupsu nurrub puuris nii, et puur väriseb, kuid kui suhtlema lähen, siis tõmmatakse kõrvad pea ligi, silmad kissi, tuleb pikk urrrr – ja käpp käib vägagi tihedalt... Näppimine talle veel ei meeldi, ühesõnaga! Aga hakkab juba vaikselt paitamist taluma, ju ei viitsi kogu aeg vastu lüüa :)

Nüüdseks on Tupsu 5-kuune – suur tüdruk juba ja kohanemisega läheb veidi rohkem aega. Uus kodu võiks olla mõistev ja seda talle ikka anda. Asja saab temast kindlasti.
Ta on väga armas, pikema karvaga helebeeži ja helepruuni tooni kasukaga. Tupsule meeldib väga mängida ja ta on uudishimulik.
 
Praegu elab Tupsu Pesaleidja suurimas hoiukodus, aga kindlasti toimuks sotsialiseerumine kiiremini hoiukodus, kus ei oleks nii palju kiisusid ja kus oleks rohkem aega temaga tegelda.
Tupsule on väga teretulnud hoiukodu pakkumised – kirjuta erika@pesaleidja.ee, kui Sinu kodus on vaba nurk ühele kiisukesele.
 
Kui soovid Tupsule kodu pakkuda siis, palun täida meie kiisusoovija ankeet http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused
ja hoiukodu võtab Teiega esimesel võimalusel ühendust.
 
Jääme Sinu kirja ootama!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 10 guests.

Online users