Kass - Trudy s. 27/03/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 27/03/2017 - 18:41
Pesaleidja pilt 27/03/2017 - 18:41
Nimi: 
Trudy
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KÕRGUSTESSE PÜRGIV TRUDY KODUOTSINGUIL

Trudyle meeldib kõrgel olla. Olgem ausad, seal on päris hea. Kõigest on hea ülevaade ning keegi ei tülita sind. Trudy on selle täitsa hästi selgeks saanud. Põrandal käib kassineiu vaid krõbinaid söömas ning natuke vett joomas.
Õnneks ühel õhtul püüdsime kergelt pontsaka Trudy ka põrandal liikudes pildile. Kena pruun triibik armsa valge laigukesega ninal. Praegu ta kardab veel inimest väga-väga. Kassitoas on temaga väga keeruline kontakti saada, kuna ta mõnuleb alati uhkes üksinduses laealustes kõrgustes. Kodukeskkond oleks Trudy jaoks väga oluline, seal saaks toimuda areng tema sotsialiseerimiseks.
Kassitoa kõrgused on Trudyl juba avastatud, nüüd tahaks kiisuke leida uut, kodusemat, paremat ja kindlamat kohta, kus olla. Kõrge mööbli olemasolu pole vajalik, sest Trudyle peaks selgeks tegema, et tegelikult on diivanil või pehmes pesas palju mõnusam!

Kui sooviksid Trudyle head kodu pakkuda, siis täida palun meie kassivõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ning Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust.

Trudy on vaktsineeritud, kiibitud ning saanud siseparasiitidevastase tõrje.
Trudyga saab uude koju kaasa kingituse Royal Canini poolt.

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.