Kass - Triibik Tom s. 26/03/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 20/01/2017 - 11:30
Pesaleidja pilt 14/11/2016 - 22:08
Pesaleidja pilt 26/10/2016 - 13:27
Pesaleidja pilt 11/12/2016 - 17:49
Nimi: 
Triibik Tom
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

TRIIBIK TOM - EESTI KÕIGE KAUNIM KODUOTSIJA 2016!

See hurmav kassipoiss on Triibik Tom. Keegi meist täpselt ei teagi, kui vana Tom on, aga võib arvata, et umbes 3-4-aastane noormees. Me sisimas usume, et Tomil on olnud kunagi päriskodu, sest kiisupoiss on sotsiaalne, hea suhtleja ning imetabane puhtuse pidaja.
Küll aga ei tea me, millal tal viimati oma kodu oli. Kevadest alates toitsid head inimesed Tomi majaümbruses, kuid nüüd, külma kartes, sai Tom peavarju. Seejuures imestamegi, et hoolimata oma sellisest keerulisest elukäigust ei ole Tomil inimeste usaldamisega mingeid probleeme.
Talle meeldib inimese seltskond ja tähelepanu nii palju, et piisab ühest ainsast paist ja juba teeb Tom naerutavalt armsaid "kukerpalle". Need keerutused vaheldumisi üle mõlema külje on kindlasti Tomi leivanumber.
Veel tuleb kiita kiisupoisi suurepäraseid kombeid - tuli ta küll tänavalt, aga liivakasti kasutamine on laitmatu, pahandusi poiss pole teinud ja kuna Tom elab kassitoas veel mitmekümne kiisuga ja tähelepanu saab tegelikult kahetsusväärselt vähe, on ta sellegipoolest nii öösel kui päeval väga rahulik kiisu. Veedab oma tunnid pesas keras, vahepeal piilub vana õueelu aknalaual ja krõbistab kehakinnituseks krõbinaid.

Miks on Tom kaunim koduotsija?
Detsembri alguses oli Petcity keskuses koduotsivate kiisude näitus, kus osales kokku 40 kiisut, nende seas ka meie vahva sõbralik Tom! Ja viimase, kõige suurema auhinna, Kõige Kaunima Koduotsija 2016 tiitli võitiski meie armas Tom. Lihtsalt sellepärast, et selle kõige tavalisema looma taga on peidus väga ilus hing ja väga hea loom. Loom, kes väärib oma kodu, oma inimesi. Kohta, kuhu asetada karikas ja rosetid, mis kiisupoiss võitis.

Tom on kindlasti suurepärane, sest ta on küllaltki vähenõudlik, sõber ka inimesele, kes peab päeva jooksul palju kodust eemal olema. Seda suurem oleks aga kindlasti nii Tomi kui Tema Inimese rõõm jällenägemisel!
Arvame, et Tom väärib päris oma kodu ja me südamest loodame, et me leiame talle selle ehk ikka jõuluks. Mida vähem kiisupoiss kassitoas aega peab veetma, seda kiiremini möödub kindlasti ka kohanemine. Oleme õnneks näinud, et Tom on kiire kohaneja.

Kiisupoiss Triibik Tom on vaktsineeritud, kastreeritud, saanud sise- ja välisparasiitide vastase tõrje ning kiibi ja ootab kõiki huvilisi endale külla. Äsja sai kiisupoiss ka kastreeritud!
Tomiga saab kaasa ka kingituse Royal Caninilt.

Veebruar 2017.
Hoiukodu ei raatsi enam kaunist Tomist loobuda :)
Suur-suur aitäh Tomi uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.