Kass - Torm s. 26/11/2010

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 26/11/2010 - 00:43
Nimi: 
Torm
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Kristi
Looma andmed : 

Torm ehk Joss läks täna (29.01.2011) oma uude koju. Palju edu talle ja tema vahvale perele :)
kohev poiss
tervitame oma uusi hoolealuseid !! kahepäevane kassijaht tuisuses ja tuulises tallinnas kandis lõpuks vilja :))) Meie uued asukad on kolm päris pisikest kiisulast kelle ema pea nädala kadunud on olnud ning kes sellise ilmaga vettinud, külmas ja näljas pidid kolihunnikus ulualust leidma... Hoiame pisikestele pöialt ja loodame varsti pildid kohulehele üles panna !!
Esimene õhtu möödus üsna ootamatult. Oleme harjunud, et meie tegevus ja selle õilsad eesmärgid ei ole kiisudele kohe alguses nii arusaadavad ja nad on pigem skeptilised kogu aktsiooni suhtes. Need kolm karvakera tulid juba õhtul uudistama -... ju siis nälg oli nii suur. Öösel oli liivakasti väga tublisti kasutatud - uskumatu kuidas nii pisikesed kes on tänaval sündinud teavad väga täpselt miks see asi nurgas on ja kuidas seda kasutada tuleb. Hommikul kostus õrna hädaldamist, millele Grissom kohe reageeris ja lohutama asus. Peale teist korralikku kõhutäit puhkavad pisikesed turvaliselt soojas :) Jälgige meie kodulehte kuhu loodetavasti saame varsti pildid üles ning pange vaim valmis ka nimekonkursiks ;)
Kui soovite meie kiisukesi abistada, siis annetused on väga oodatud meie SEB kontole 10220101365016.
Esimene arstlik ülevaatus seljataga ja meil on kaks tüdrukut ja üks poiss :)) peale selle, et nad olid liiga kõhnad, ei tuvastatud ühtegi tervisemuret - loodame, et see ka nii jääb !!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.