Kass - Timotheus-Helios s. 19/05/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 24/05/2017 - 15:00
Pesaleidja pilt 14/03/2017 - 15:25
Pesaleidja pilt 02/10/2016 - 11:02
Pesaleidja pilt 31/05/2016 - 20:33
Nimi: 
Timotheus-Helios
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Pärnu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Timotheus-Helios on koduootusest surmani tüdinud. Nooruk käib rahutult mööda maja ringi silmis juba lootusetu pilk. Palun jaga kassikese pilti, et ta oma kodu leiaks! :)

Nooruk Timotheus-Helios suvepealinnast otsib endale päris oma kodu, kus põõnutada ja aknast välja vaadata. Eriti meeldiks talle muidugi õues avastamas käia, kuivõrd kassihärra on tõesti uudishimulik. Lisaks on ta ka üsna isepäine, sest just tema otsustab, millal on aeg paitamiseks. Loom sööb mehemoodi, ent peab korralikult puhtust.

Alguses, kui nooruk hoiukodusse kolis oli tal kombeks oma pahameelt väljendada hammaste abil. Sestap on ta Pärnus saanud koolitust, et oma hammustamiskombest lahti saada. Noorhärra on täitsa kenasti ōppust vōtnud ja näksab haruharva, olles enne oma kavatsusest intensiivsete sabalehvitustega märku andnud. Niisiis on tegu ärksameelse kassikesega, kes alati uksele vastu tuleb ning hommikul äratuskella asemikuks on.

Kui Sa tunned, et Timotheus-Helios kuulub Sinu perre, siis täida palun kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/kiisuvõtja-küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab teiega esimesel võimalusel ühendust!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.