Kass - Tiitsu s. 20/09/2002

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Tiitsu ootab...
Tiitsu on muutunud vabatahtlike rõõmuks ilusaks ning rõõmsameeseks ja sotsiaalseks musiloomaks
Kass - Tiitsu s. 20/09/2002
Pesaleidja pilt 29/10/2013 - 13:12
Nimi: 
Tiitsu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Tiitsu teab, mida tähendab hirm, üksindus ja teadmatus. Tiitsu teab, mida tähendab võõras kohas puuris olla ja karta ning päevast-päeva hirmu tunda. Tiitsu on kogenud vist kõiki negatiivseid emotsioone ja neid kõiki korraga!
Kui tema perenaine hooldekodusse viidi, siis pidi Tiitsu kolima varjupaika. Oma kodust ja perenaisest lahutamine mõjus kassile nii halvasti, et ta loobus söömisest, istus üksinda puuri nurgas ning susises kõigi töötajate peale.
Pesaleidja vabatahtlikud otsustasid ta üles vuntsida ning nii kolis Tiitsu varjupaigast Pesaleidja kassituppa, et vabatahtlikud saaksid temaga tegeleda ja aidata tal stressist üle saada. See protsess polnud kerge - Tiitsu sai alguses teiste kasside käest peksa ja tundus, et Pesaleidja kassitoa vabapidamisruum on talle veel hullem koht, kui puur. Kohati tundus, Tiitsu ei tahtnud enam elada - istus päevast päeva üksinda nurgas ning kartis kõiki ja kõike. Aga vabatahtlikud ei andnud alla ning ühel päeval avastati, et Tiitsu on oma stressist üle saanud ning tuleb ise pai küsima.
Mida aeg edasi, seda julgemaks ta muutus ning nüüd on Tiitsu selline tegelane, et meie uued vabatahtlikud ei usu, et kunagi oli tegemist argliku või stressis kassiga. Temast on saanud ideaalne kass. Ideaalne nii oma ilusa välimuse kui ka oma sõbraliku iseloomu pärast!

Tiitsu on saanud parasiiditõrje, kiibi ja vaktsiini ning tehtud on ka kastreerimise operatsioon.

26.02.14
Meie Tiitsu läks koju :)
Suur-suur aitäh Tiitsule kodu pakkunud perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Tiitsu on õnnelik :) laupäev 15/3/2014

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.