Kass - Tiiger Veenus s. 05/05/2017

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Tiiger Veenus
Tiiger Veenus
Nimi: 
Tiiger Veenus
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Loksa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

LOKSA LEEDID KODUOTSINGUIL

Loksa on imekaunis Eesti väikelinn, aga selle ümber on paksud metsad ja kummalised prügimäed, kuhu kohalikud kodutud kiisud oma poegadele pesa teha üritavad, või, ja seegi on tõsi, möödasõitjad soovimatuid kassipoegi poetavad. Just sellisest hämarast salust leidis kohalik vanaema kuu aega tagasi kuus kassipoega, tõi nad koju ja üritas neile ema eest olla.
Täna on leitud pere kolm imekaunist ja õrna õekest: must kauni valge maniskiga kohevakarvaline Milanja, kolmevärviline triibik Chara ja hallivöödiline Tiiger Veenus saanud kolm kuud vanaks, on õppinud selgeks kõik korraliku kodukassi kombed: armastavad pai, löövad nurru, söövad kõike ja kasutavad korralikult liivakasti...aga kodu ju pole! Vanaemal on endal kolm kiisut, kellele ringitrallitavate kassipoegade seltskond just väga meeltmööda ei ole. Pealegi – nad tahaksid ju särada igaüks eraldi päris oma kodus!

Et kojuminek lustlikum oleks, saavad kõik kiisud kaasa Royal Canini kingipaki ja on koju minnes kiibistatud ja isikliku passi omanikud. Ning otse loomulikult on nad kõik saanud eakohased parasiiditõrjed.

Oktoober 2017.
Kassilaps leidis kodu :)
Täname väga koduandjat!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.