Kass - Tiger Urr e. Urri s. 12/09/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 13/10/2017 - 19:55
Pesaleidja pilt 09/08/2017 - 21:19
Pesaleidja pilt 27/11/2016 - 18:15
Pesaleidja pilt 04/02/2017 - 09:36
Nimi: 
Tiger Urr e. Urri
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tõrva
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

TIGER URR on noor kassipoiss, kes ikka veel otsib oma õiget inimest, oma pesa. Urr on suur ja väga ilus triibik, tumeda musta vöödiga seljal ja sabal.

Tiger Urr ei suuda neid kahtlasi kahejalgseid veel väga usaldada, kuigi armastavas perekonnas suudaks ta kindlasti oma müürid alla lasta ning tõelise kassiprintsi kombel vahvalt nurru lüüa ja pallimänguga pere pimedaid talveõhtuid lõbustada. Esialgu aga oleks hea meelega mängides ise voodi all, käpad sealt väljas inimvarbaid või veerevaid mänguasju püüdmas. Tuttavatel lubab end meeleldi lausa kurgu alt sügada ja paitada.

Tiger Urri perekond võiks olla rahulik ja stabiilne, et ta end turvaliseks tunnneks. Kõik kassiprintsid ei ole kohe julged rüütlid, mõne südame võitmiseks tuleb natuke vaeva näha.

Kui soovid Tiger Urrile kodu pakkuda, palun täida meie kiisusoovija ankeet http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust!

Lisainfo: erika@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 10 guests.