Kass - Theia s. 01/07/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
UUDISHIMULIK THEIA TAHAB KOJU!
ARMAS THEIA UNISTAB OMA KODUST!
Pesaleidja pilt 04/04/2016 - 07:27
Pesaleidja pilt 06/02/2016 - 19:25
Nimi: 
Theia
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

UUDISHIMULIK THEIA TAHAB KOJU!

Imearmsal aastasel kiisupreili Theial on suur unistus - pääseda elust varjupaigas. Mitte et sellel elul midagi viga oleks - katus on pea kohal ning värske vesi ja toit on pidevalt ees. Siiski ei ole see päris õige elu ühele õrnale kassipreilile.
Theia elu algas ju ometi nii ilusasti - oli olemas kodu ja päris oma memmeke.. Paraku tuli ühel päeval puuri astuda ning varjupaika sõita. Kuna memmeke oli tõesti vana, ei jäänud tal muud üle, kui hooldekodusse kolida. Nii sattusidki vanamemme kassid varjupaika.
Theia on harjunud sellega, et tal on olemas oma inimene. Oma kodu. Olukord, kus mõne kassi ja oma inimese asemel on poolsada kassi ning päevas mõned tunnid kohal olev vabatahtlik, on Theia jaoks harjumatu. Õnneks on ta väga uudishimuliku loomuga, mis ei lase tal pikalt nukrutseda.
Theiale meeldib pai. Üks mõnus pikk pai on täpselt see, mis paneb teda unustama, et tegu on siiski varjupaigaga. See pai meenutab talle kodusoojust ja oma inimese süles istumist.. Nii istubki vabatahtlik pikalt Theia pesa kõrval, sügab teda ja räägib kassineiule, et küll ka talle oma inimene leidub. Loodetavasti täitub see ilus unistus peagi.

Theia on vaktsineeritud, kiibistatud, steriliseeritud ning saanud parasiiditõrje.

Et uude koju kolimine kergemini läheks, saab ta Royal Canini poolt kaasa ka kingituse, mis sisaldab endas toidupakki, toidukaussi, mänguasja ja sooduskupongi.

02.08.16
Theia kolis kassitoast oma koju :)
Suured tänud perele Theiale kodu andmise eest!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.