Kass - Tessa s. 04/06/2009

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Kuigi Tessa nina all olevad mustad laigud meenutavad natukene kunagise Saksamaa riigipea vuntsi, siis tegelikult on ta hoopis ristand temale ning tegu on ühe rahulikuima ja sõbralikuima kassiga, kelles ei ole soovi sõdida.
Mõnuleja Tessa
Kass - Tessa s. 04/06/2009
Pesaleidja pilt 21/01/2014 - 11:52
Nimi: 
Tessa
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Tessa on 2009. aasta juunis sündinud emane valge-mustaga kass. Ta leiti koos oma venna Sinatraga üsna noorekestena, 05.10.2009, Viljandist. Kuigi Tessa nina all olevad mustad laigud meenutavad natukene kunagise Saksamaa riigipea vuntsi, siis tegelikult on ta hoopis ristand temale ning tegu on ühe rahulikuima ja sõbralikuima kassiga, kelles ei ole soovi sõdida. Tessale ei meeldi kakelda, nimelt kui vahepeal ongi mõne kassi vahel väikene nääklus, siis Tessa eelistab pigem hoida tahaplaanile. Ka kõik temale pühendatud tähelepanu võtab kassineiu väga hea meelega vastu.
Kahjuks ei ole võimalik jagada kõikide kassitoa kasside vahele võrdselt tähelepanu ning tavaliselt juhtub, et just Tessa jääb tahaplaanile. Vabatahtlikud aga arvavad, et see kass on väärt palju rohkem enamat ning seda saaks võimaldada talle kõige paremini oma päriskodus, kus oleks kindlustatud rohkem paisid ning tähelepanu täiesti oma isikliku inimese poolt. Muidugi see ei tähenda, et Tessa sooviks elada ainult üksiku kassi elu. Peaaegu neli aastat varjupaigas elatud elu on muutnud kassipreili väga tolerantseks ning tal ei ole teiste kohta mitte kunagi midagi halba ette heita. Seega pole tal midagi ka selle vastu, kui tema tulevases kodus on juba ees mõni kass.

Tessa ja tema venna Sinatra lugu
https://www.youtube.com/watch?v=EIoMnKDRgVc

20.04.14
Tessa on omas kodus :)
Täname väga pere, kes Tessale kodu andis!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.