Kass - Teet s. 02/01/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Kohe kindlasti on Teet väärt rohkem paisid, kui kõik vabatahtlikud talle kinkida jõuavad, sest Teet on pea terve oma elu veetnud varjupaikades kodu oodates.
Saage palun tuttavaks – see hurmur on Võrumaalt pealinna Kassituppa kolinud Teet!
Pesaleidja pilt 10/04/2014 - 14:49
Pesaleidja pilt 02/06/2014 - 15:24
Nimi: 
Teet
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Siidise kasukaga Teet on kogu oma elu olnud kodutu. Saatuse tahtel on ta pisikesest peale elanud varjupaigas ning päris oma kodu oodanud juba kolm aastat. Õnneks on Teet viimased kuud saanud mõnuleda hoiukodus - voodis ja riidekapis(!) magamine ning aknast väljavaatamine on igale kiisule väikeseks luksuseks. Aga Teet unistab päriskodust ning inimestest, kellest ta enam kunagi lahkuma ei peaks. Kui Sinu kodust on puudu hurmurkass, siis Teet on nõus kohe sisse kolima!

Teetu sobib hästi iseloomustama lugu tema ja tema isikliku vabatahtliku esimeselt kohtumiselt. Astub tuppa vabatahtlik, otsib uut, kirjelduse järgi aktivistist Teetu. Aktivist on end mõnusalt magama sättinud toanurgas lahtise uksega puuris asuvasse liivakasti ning mööda tuba ringirallivast kassipoisist pole haisugi.
Aga aktivist Teet siiski on! Tema käpakesed hakkavad sõtkuvaid liigutusi tegema paljast vaatamisest, paideni jõudnuna on Teedul silmad juba täitsa pahupidi. Teate ju küll, mis nägu on üks kass, kes silitamist niiii väga naudib!
Kohe kindlasti on Teet väärt rohkem paisid, kui kõik vabatahtlikud talle kinkida jõuavad, sest Teet on pea terve oma elu veetnud varjupaikades kodu oodates. Ta on sündinud 2011. aasta jaanuaris ja varjupaika sattunud päris noore kassina.
Teet on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ning ootab oma inimest juba kolmandat aastat!

24.11.14
Teedu koduotsingud on lõppenud :)
Suured tänud hoiukodule, kelle päriskassiks Teet jäigi!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Teedu kodu-uudised :) esmaspäev 24/11/2014

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.