Kass - Teddy s. 15/06/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Teddyst on saanud tõeline südametemurdja/kaisukas!
!
Pesaleidja pilt 06/09/2015 - 14:19
Kui sulle meeldib kass, kes tuleb sulle kaissu kohe, kui sa magades kasvõi hetkeks ja kogemata peaksid üles ärkama, siis on Teddy just see, kes oma imearmsa nurruva põrinaga sind hetkega taas unne suigutab.
Nimi: 
Teddy
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kas sina tead milline on sinu stressitase?
Oxfordi ülikooli uuring väidab, et inimene, kelle elus toimuvad pidevalt suured muutused, langeb stressi. Väike stress on elus edasiviivaks jõuks, kuid väga suured elumuutused (kolimine, lahkuminek, sünd, surm) põhjustavad suurt stressi, seega tekitavad lühiajalisi haiguseid või isegi irratsionaalseid hirme.
Kas oled teadlik oma stressitasemest? Siin on sulle lahendus! Kui sinu elu on stabiilne ja ilma suurte muutusteta. Kui sulle meeldib kass, kes tuleb sulle kaissu kohe, kui sa magades kasvõi hetkeks ja kogemata peaksid üles ärkama, siis on Teddy just see, kes oma imearmsa nurruva põrinaga sind hetkega taas unne suigutab. Samuti meeldib talle ennastunustavalt mängida, joosta ja stressivaba elu korral pakatada elurõõmust.
Kuid kui sinu elus toimuvad suured muutused või juhtub midagi eriti eriskummalist, siis annab Teddu-poiss sulle sellest lahkesti teada.

Teddy on noor kassipoiss. Sellele vaatamata on ta elanud läbi rohkem kui mõni 10-aastane kodukõuts. Nimelt kaotas Teddy tänaval väga pisikesena oma ema. Koos õega pidi ta tänaval hakkama saama. Ühel päeval aga püüti need pisikesed eksinud kinni ning transporditi varjupaika. Sellest sai nende elu ESIMENE ajutine kodu. Juba mõne aja pärast kolisid nad Pesaleidja kassituppa ehk oma TEISE koju. Kahjuks aga ei pidanud õe tervis sellisele stressile vastu ning ühel õhtul leidsid vabatahtlikud ühe pisikese elutu keha lihtsalt lebamas.
Peale seda jäi ka Teddy haigeks ning kolis hoiukoju ravile. Hoiukodust sai siis Teddy KOLMAS ametlik ajutine kodu. Hoiukodus sai Teddy tänu korralikule ravile ruttu terveks ning jäi ootama oma unistuste peret. Ühel hetkel see esmapilgul hea kodu ka tuli.
Teddy koliski oma elu NELJANDASSE koju, mida kõik kutsusid päriskoduks. Esmamulje aga ei pruugi alati paika pidada. Isegi kui tegu on inimesega, keda teatakse rohkem kui ainult kirja teel. Nimelt tuli välja, et uus perenaine ei olnud endale veel päris selgeks teinud, mida tähendab lemmiklooma pidamine.
Seega tuli Teddyl kolida juba VIIENDASSE kohta. Kõik see on aga tekitanud kassipojas suure segaduse. Ta on pidanud kolima rohkem kui mõni inimene terve oma elu jooksul ning pidanud üle elama hülgamist. Tänu sellele on saanud kunagisest suurest nurrumootorist alguses veidi umbusklik teismeline.
Selleks, et poiss saaks edasi elada rahulikku ja stabiilset elu, oleks tal vaja veel viimast korda kolida - aga sel korral oma PÄRIS KOJU! Palun aita leida Teddyl peremees, kes paneb kassipoja taas suurest õnnest nurruma.

Teddyst on saanud tõeline südametemurdja/kaisukas! Ta saab suurepäraselt läbi kõikide teiste kassidega ning samuti on ta ülimalt suur sõber ka inimesega. Kui ta saaks, siis nurruks ta terve päeva inimese kaisus, kuid vastavalt sellele, et ta on siiski alles pisike kassipoiss, kisub mängulust teda ka tihti mänguhiirega triblama.

Teddy lemmiktoiduks on liha ja kõik liha sisaldavad toidud, kuid suure hädaga suudab ka krõbinatele lisaks vorsti süüa :-D

September 2015.
Teddy-poiss läks koju :)
Suured tänud koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.