Kass - Tarts s. 04/05/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Tarts on väga toreda välimusega isane kass. Mitte ainult tema välimus ei ole tore, vaid ka ta ise on.
Pesaleidja pilt 24/05/2017 - 14:54
Pesaleidja pilt 05/05/2014 - 07:49
Pesaleidja pilt 11/03/2016 - 09:29
Nimi: 
Tarts
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KAS MA IKKA LEIAN OMALE KODU? MA OLEN TEDA KÕIGE KAUEM OODANUD SIIN KASSITOAS...

"Tere, mina olen Tarts. Vahepeal lähen istun aknale ja vaatan välja, unistan oma kodust - seda võib ju enda lohutamiseks teha. Ma olen terve oma elu olnud kodutu. Õnneks on mul soe katus pea kohal ja palju sõpru, nälga ka tundma ei pea... Aga see pole päris see, mida ma tahaks...

Veidi üle kolme aasta tagasi jõudsin ma Pesaleidja kassituppa ja nagu isegi aru saate, ma olen ikka veel siin. Minu vabatahtlik, kes mulle kodu otsida aitab, teatas mulle veidi aega tagasi, et ma olen nüüd ametlikult esimesel kohal - kass, kes on oodanud oma kodu kõige kauem ehk alates 21. märtsist 2013.

Kõik mu semud lähevad aegamisi rõõmsasti lauldes perenaise või -mehe vangus koju, aga mina pole siiani seda kirjeldamatut õnnetunnet tunda saanud... Põhjus on lihtne - ma veidikene kardan inimest. Ma ei julge ise inimesele läheneda. Nii kui tunnen, et ma olen liiga lähedal, kappan kohe ohutusse kaugusesse.

Minu suurim mure ongi see, et ma olen arg. Kui inimesed kassituppa tulevad, vaatan ma neid veidi eemalt uudistavalt, aga nii kui nad tahavad minule ligi tulla, jooksen ma nii kiirelt eest kui saan.

Ma vajan aega kohanemiseks, seega peaks minu Inimene olema kannatlikuma iseloomuga ja leidma aega, et minuga mängida, rääkida ja lihtsalt lähedal olla. Ja vot siis, kui ma tunnen, et ma olen oma hirmust üle saanud, ma luban, et hakkan maailma parimaks kassiks. Aga, seniks, ma ootan edasi - äkki astub mu Inimene ühel päeval siit uksest sisse.

Teie Tarts"

24.11.17
Tarts, meie kõige kauem kassitoas oodanud kass, läks koju :)
Täname väga peret, kes Tartsile oma kodu pakkus!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.