Kass - Tahma-Tiina s. 08/08/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 23/07/2017 - 00:10
Pesaleidja pilt 07/05/2017 - 22:11
Pesaleidja pilt 07/05/2017 - 21:56
Nimi: 
Tahma-Tiina
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartumaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Tahma-Tiina on noor emane kassike, keda elu ei ole hellitanud. Tema kodutu emme tõi oma pesakonna ilmale katlamajas, kus nad said rohkem kaigast kui süüa. Nende õnneks leidus hea inimene, kes kassipere katlamajast kokku korjas ja neile enda juures pelgupaika pakkus.
Õigepea leidis kogu pere oma kodud. Uskusime, et neil on nüüd kõik hästi, kuid nii aasta möödudes tuli info, et üks pesakonna kassipreilidest on küla peal ripakil, näljas, räsitud, tema pere on ära kolinud ja kassike on maha jäetud....

Nüüd on Tiina taas hoiukodus kosumas. Eelnev katsumusi ja reetmisi täis elu on teinud Tiina veidi pelglikuks, ta pelgab ka väikeste aktiivsete laste mängumöllu. Samas on ta suur hellik, kes hoiukodu perenaiselt lausa nõuab paisid.

Tahma-Tiina sooviks taas oma peret leida, peret, kes seekord tõesti temast hoolib ja ei hülga. Tiina ootab oma kodu hoiukodus Tartumaal.

Soovi korral Tahma-Tiinaga kokku saada, palun täida ankeet http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja hoiukodu võtab ühendust.

2,5-aastane kassipreili on saanud parasiiditõrje, on steriliseeritud ja kiibitud.

Lisainfo: jane@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.