Kass - Stiivi s. 26/05/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 31/10/2017 - 08:01
Pesaleidja pilt 21/09/2017 - 20:15
Pesaleidja pilt 26/05/2017 - 14:33
Pesaleidja pilt 26/05/2017 - 14:31
Nimi: 
Stiivi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

IMEARMAS STIIVI OOTAB KODU!

Stiivi on tõepoolest imearmas kass - juba kaugelt teda vaadates läheb süda heldimusest hellaks, sest Stiivi silmades on nii suurelt ja selgelt nähtav hirm ja ehk ka valu.
Meil on raske öelda, mis minevik on Stiivi seljataga, kuid ilmselgelt ei ole see sisaldanud meeldivaid inimesi või üldse inimesi. Viljandi varjupaigast jõudis ta kassituppa juba üle mitme kuu tagasi, selle aja jooksul saanud ilusti korrapärast ussirohutiiru ning käitudes seejuures üsnagi eeskujulikult. Küll kartes, ent sugugi mitte agressiivselt ega ründavalt.

Stiivi vajab aega. Aega, head konservi, tundmaõppimist, usalduse teket. Ja siis saab sellest imearmsast ehmunud näoga kiisupoisist üks võrratu täisväärtuslik pereliige. Kindlasti saab.

Stiivi on umbkaudu kahe aastane kiisupoiss, kes on saanud ilusti sise- ja välisparasiiditõrjed, vaktsiini, ta on kastreeritud ning otseloomulikult on tal kiip!
Kaasa võtab Stiivi meeleldi ka Royal Canini pakikese, et oleks lihtsam koju minna.

Kui sa soovid Stiiviga tutvuma tulla, täida palun meie kiisuvõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.