Kass - Stephie s. 03/06/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Väike Stephie on paari kuu jooksul kasvanud halli-pruunikirjust karvapallist imeilusa sileda süsimusta ja läikiva kasukaga kiisupreiliks.
Stephie on imepehme karvapall, kel meeldib ronida veidi kõrgemale ning rahulikul meelel jälgida toas toimuvat.
Kass - Stephie s. 03/06/2014
Nimi: 
Stephie
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Väike Stephie on paari kuu jooksul kasvanud halli-pruunikirjust karvapallist imeilusa sileda süsimusta ja läikiva kasukaga kiisupreiliks.
Hommikuti saab kassike aru, et hoiuperenaine tahab magada, seega alles siis, kui kuulduvad hoiuperenaise tütre rõõmsad kilked, avab Stephie koheselt ukse ning hüppab voodisse kaissu. Küll siis tuleb kõvasti nurruda ja hoiuperenaise kõhul sõtkuda, küll siis inimene mõistab, et kassil kõht hirmus tühi. Süüa oskab Stephie juba küsida, ikka njäudes ning inim-sõbra sääri paitades. Hommikusöögile järgneb pikk-pikk pesuaeg, sest Stephie teab, kass peab olema väga puhas. Kõht täis-tuju hea, tuleb väikse inim-sõbraga mängima asuda, inimestega on ju nii tore mängida, eriti nende kõige pisematega. Ei tee kass teist nägugi, kui beebitüdruk peaks teda kogemata liialt kõvasti paitama, sest Stephie ju armastab lapsi, eriti oma tuttavaid lapsi.
Pere on Stephie kindlus, keda hoida ja armastada, võõrastesse suhtub kassitüdruk veidi kahtlevalt, kui nad aga suurt lärmi ei tee ning paitusi mõistavad jagada, unustab Stephie oma ara oleku ning naudib seltskonda. Stepie lihtsalt jumaldab paitusi ja sügamist, eriti kõhu alt, siis tuleb kohe end selili asetada ning nurruvolüüm põhja keerata. Tõeline kaisukiisu! Ja kaisukiisu juba teab, tuleb olla seal, kus jagatakse paisi.
Kuna hoiukodus on ka teisi kaslasi, oskab Stephie nendega ideaalselt suhelda – igapäevaseid kassimänge mängida, üksteist pesta, soojas kassipuntras magada ning vahel ka ühiselt kõrgele kapile peitu pugeda, kui kuri tolmuimeja peaks liikvel olema. Õhtuti teab Stephie, et kui lastel on uneaeg, on tema kvaliteetaeg hoiuperenaisega käes, küll siis saab sülle, õlale, teki alla ning need paid, oh kui mõnusad.

20.12.14.
Kaunis Stephie jääb oma hoiukodusse päriseks :)
Suur-suur aitäh Stephie perele!

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.