Kass - Sten ja Stig s. 16/06/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 20/11/2017 - 22:35
Pesaleidja pilt 20/11/2017 - 22:34
Pesaleidja pilt 06/11/2017 - 14:51
Nimi: 
Sten ja Stig
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tõrva
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Sten (must-valge) ja Stig (triibik) on esialgu veel arglikud kassilapsed, kes leiti Valga tagant koos oma emme ja õdede-vendadega.
Enese ja oma laste elupaigaks suutis emme leida vaid ühe tühja ja külma kuuri. Arvatagi, et pesakonna kasvatamisel võis osadel lastel kõht tühjaks jääda ja toredat sooja kohta, kus tududa, ka ju polnud!
Pisid aga nutsid nii kõvasti, et naabertalu noored kuulsid seda. Kes suudaks siis sellisele appihüüdele vastu panna!

Ja otsiti hoiukodu... Koledasti otsiti, aga ei midagi ... Oligi juba hirm, et nii emme kui tited jäävad saatuse hooleks, aga siis nägi seda otsimist me Pesaleidja suurim hoiukodu! Ja kus juba kasse ees, sinna mahub ju veel! Vähemalt mõni pisike koos emmega! Ning nüüdseks on kõik hästi – juba järgmise päeva õhtuks oli kogu pere taas koos!

Põnnid on veel arglikud, kuid üha rohkem inimesega harjuvad. Mõned mängud on siiski nüüdseks selged ja hakkab tekkima ka arusaam, et enam ei pea iseenda elu eest võitlema!

Pisikesed paid, natuke maiustusi ja – koduvalmis need pisikiisud ongi!

Kui Sa tunned, et tahad Stigile ja/või Stenile kodu pakkuda, siis kirjuta erika@pesaleidja.ee ning hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.