Kass - Sipsu s. 27/03/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 08/02/2017 - 20:50
Pesaleidja pilt 20/03/2017 - 16:56
Pesaleidja pilt 27/01/2017 - 22:01
Pesaleidja pilt 08/02/2017 - 20:46
Nimi: 
Sipsu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Viljandi
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KAS SINA TEAD, KELLELE KUULUVAD NEED KURVAD SÄRVAD ROHELISED SILMAD ?

Need kaunid rohelised silmad kuuluvad imeilusale kassile Sipsu. Öeldakse, et silmad on hingepeegel. Sipsu silmist võib veel peegelduda natuke hirmu ja kurbust, kuid tegelikult on see õrn poiss juba oma hinges tõeline nurrik ja mänguhimuline tegelane. Sipsule meeldib pai ja süles olemine nagu eeskujulikule kassipoisile kohane. Sipsule meeldib ka mängimine ja lapsed. Lapsed on just seepärast toredad, et kes siis veel viitsiks kogu aeg kassipoisiga mängida? Tegelikult on Sipsu ise veel ka päris kassilaps. Vanust vaid kuskil paari aasta kanti ja kuna tänaval, kust Sipsu pärit pidi juba pisikest peale vaid toidu ja sooja koha pärast muretsema, siis nüüd tuleb kogu lapsepõlv tasa teha. Niiii vahava on ju kõike käpaga enda ette lükata ja siis taga ajada. Olete proovinud? Sipsu soovitab igatahes. Veel soovitab Sipsu konservi süüa. See on lemmik, mis lemmik. Tegelikult ei pirtsuta Sipsu toiduga üldse, aga konservi vastu lihtsalt ei saa.
Samuti naudib Sipsu väga inimeste lähedusest. Kõik ööd veedab poiss küll hoiupere kaisus, kuid unes on ikka lootus päris oma perest...

Kas Sina võiks olla just see, keda Sipsu unes näeb? Kui arvad, et võib olla nii, siis Sipsu ootab oma päris kodu hoiukodus Viljandis.

Täida kiisuvõtja küsimustik ja poisi hoiukodu võtab esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.