Kass - Simba s. 21/05/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 28/03/2017 - 16:31
Pesaleidja pilt 18/12/2015 - 19:53
KOHEVA PESUKARUKASUKAGA SIMBA OTSIB PÜSIVAT KARVAHOOLDAJAT!
Pesaleidja pilt 18/12/2015 - 19:53
Nimi: 
Simba
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

PESUKARU-KASS SIMBA ON HEA KODU JAOKS TÄITSA VALMIS!

Kui sinu kodust on puudu selline ülilaheda pika ja paksu kasukaga uhke noor poiss Simba, siis on järgnev kuulutus just sinule mõeldud!

Imekombel on Simba veel koduotsinguil! Ta on saanud kõikvõimalikud tõrjed, ta on kastreeritud ja omab isiklikku kiipi ning passi, seega on noorhärra kenasti valmis ennast uude koju kolima.

Iseloomult on Simba sama uhke nagu ta välimuski. Kui poiss tahab, siis ta tuleb mängima ja mängib ta nagu noor vasikas! Eriline lemmik on tema jaoks laseritäpp, mille kinni püüdmise on Simba omale vist küll elueesmärgiks võtnud.
Simba armastab üle kõige maailmas ka teisi kiisusid, eriti pisikesi emaseid kassikesi, sest ega Simba pole asjata endale nii uhket kasukat selga kasvatanud - ikka kiisupreilide võlumiseks! Täiesti tavaline on avastada Simba koos kahe hoiukiisuneiuga ühte pesakest jagamast. Seetõttu sobib Simba ideaalseks seltsiliseks kodus ees ootavale kassineiule või -prouale.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.