Kass - Siisi s. 27/02/2013

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 18/02/2016 - 08:34
SIISI VAJAB RAHULIKKU KODUKESKKONDA
Siisi otsib armastust!
Kass - Siisi s. 27/02/2013
Nimi: 
Siisi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

SIISI VAJAB RAHULIKKU KODUKESKKONDA

Siisi on imearmas noor kassipreili. Pesaleidja hoole alla jõudes oli üks tema silmadest teisest erinev. Arvasime üheskoos, et tegemist on tänavaelu jooksul läbipõetud herpesviiruse tagajärg. Kuna ta mõlemad silmad muidu olid puhtad ja põletikku ei olnud ja Siisi käitus muus osas nagu tavaline kass ikka, siis tõdesime, et nii lihtsalt ongi.

Viimasel ajal aga hakkas meid närima kahtluseuss, et nii noor kass, selline vigastus silmas. Ja ka tema olekus ei olnud märgata progressi selles suunas, et ta muutuks julgemaks. Iga kord, kui paikäsi lähenes, siis Siisi võpatas ja tõmbas kõrvad kartlikult pead ligi. Hiljutine silmaarsti juures käik kinnitas kahjuks meie kahtlusi, et kõik siiski päris korras ei ole. Arst ütles, et Siisi on 99,99% täielikult pime. Mõlemast silmast. Tema silmad on ilmselt kahjustada saanud juba kassiema kõhus. Ilmselt seetõttu, et kassiema põdes tänavalt mõne viiruse läbi.

Kuna Siisi on kogu elu olnud pime, siis oskab ta ringi liikuda nii, et see väljagi ei paista. Tema pimedus tähendab, aga kahjuks ka seda, et elu koos suure hulga teiste kasside ja iga päev kassitoas käivate uute inimestega ei ole tema jaoks teps mitte kerge. Siisi vajaks keskkonda, kus ei toimuks suuri muutusi. Kohta, kus iga päev oleks tema ümber ühed ja samad inimesed. Kohta, kus ei toimuks palju kisa ja kära ning ringijooksmist. Kohta, mida Siisi saaks nimetada Koduks! Sellises keskkonnas teaks Siisi igat detaili täpselt ja ta ei peaks enam paikäe lähenedes kõrvu kartlikult peadligi tõmbama.

Siisi ei ole iseloomult kuri. Ta ei ole kunagi näidanud hambaid ega küünistanud. Paikätt ta hetkel veidike pelgab, aga lõua alt ja põskede pealt sügamine talle meeldib. Ta on rahulik kass, kes väga vajaks rahulikku keskkonda. Aita meil leida talle sobiv kodu. Jaga Siisi pilti, et see sobiv kodu leida.

Siisi on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis täida meie ankeet http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused. Lisainfo maria@pesaleidja.ee.

Siisi on juba rohkem kui aasta aega tagasi leitud Vihula vallast, Käsmust.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.