Kass - Shee ehk Triibupoiss s. 01/05/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Sheele meeldivad paid niiväga, et  ta tahaks võimalikult ruttu oma isiklikku paikätt, ta muudkui ootab ja ootab ja lakub keelega triipe kenasti sirgeks, et potentsiaalsele „Oma Inimesele“ kohe alguses viks ja viisakas mulje jätta ning vaatab iga tulijat küsiva pilguga, et kas Sina,  jah Sina, kas Sina tulidki mind koju viima, grrrmjäuks?
Kass - Shee ehk Triibupoiss s. 01/05/2013
Pesaleidja pilt 09/09/2013 - 13:41
Pesaleidja pilt 09/09/2013 - 13:42
Nimi: 
Shee ehk Triibupoiss
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Triibupoiss on tõeliselt kena ja traditsiooniliste triipudega neljakuune kassinoorsand. Igati korralik ja sõbralik isend. Kui algul oli ta pisut arglik ning eriti inimesele läheneda ei julenud, siis nüüd on toimunud kannapööre – Triibu on aru saanud, mis elus kõige mõnusam on – loomulikult paid!!! Niipea kui paikäsi välja sirutada hakkab Triibupoiss kohe nurruma ning viskab selili (…veel pai, palun veelveel pai, prrmjäu…). Talle meeldivad paid niiväga, et ta tahaks võimalikult ruttu oma isiklikku paikätt, ta muudkui ootab ja ootab ja lakub keelega triipe kenasti sirgeks, et potentsiaalsele „Oma Inimesele“ kohe alguses viks ja viisakas mulje jätta ning vaatab iga tulijat küsiva pilguga, et kas Sina, jah Sina, kas Sina tulidki mind koju viima, grrrmjäuks?

SOS-kiisukad on nüüd valmis uutesse kodudesse minema. Nad on kenasti kasvanud, arenenud, karv läigib ja nurr müriseb; nüüd tarvis vaid isiklikke paikäsi ja kahejalgset esimest päris oma õpetajat.

Lasteaias (loe: hoiukodus) on nad saanud kena algõpetuse – söögilaua- ja tualetikombed on täiuseni lihvitud, mjäud selgeks õpitud ning kassilastele kohased mängud samuti (lemmikmäng: võidu mänguhiirte tagaajamine!). Ka on nad korralikult klanitud ja karv udupehmeks kammitud, neile on tehtud kõik tarvilikud protseduurid (loe: kastreerimine/steriliseerimine) ning kahtlased pisikesed putukad igaveseks ajaks eemale peletatud (loe: kõik kiisukad on saanud parasiiditõrje). Seega on meie SOS-kiisulapsed igati valmis oma isiklikku eluteed astuma.

Ja nagu headel lastel ikka, nii on ka neil kõigil mitu nime, eks see päris oma nime panek jääb päris oma kodu asjaks.

Sügis 2013.
Väike Shee leidis kodu :)
Täname kodupakkujaid!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.