Kass - Sheba s. 02/06/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Sheba oma ilusat kasukat demonstreerimas
Meie kuulsus-reklaamkass Sheba (pildil esiplaanil) ning tema hea sõbranna Sassy Smokey on katkestanud oma mõnusa pärastlõunase uinaku ning vaatavad ootusrikkalt ukse poole. Nimelt läks sealt teele sõber Fox, kes kõigile kassitoa semudele transpordipuurist entusiastlikult lehvitas. Sheba ja Sassy ootavad Pesaleidja kassitoas endiselt omale uusi kodusid - mõlemad on võrdselt pai- ja kaisumaiad :)
Pesaleidja pilt 02/02/2013 - 10:51
Meie kassitoa kõige unisem kiisu on Sheba, tabatud hetk kui Sheba ei magagi- jäädvustatud!
Nimi: 
Sheba
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Sheba on ilusa, halli triibulise karvkattega preili. Teate ju küll seda hallitriibulist kaunist kiisut reklaamist? Võib julgelt väita, et meie Sheba on tolle kiisuga nagu kaks tilka vett :)
Sheba leiti 4.novembril 2012.aastal Halliste vallast, pisikesest Hõbemäe külast, sealt viidi ta Viljandi kodutute loomade varjupaika. 21.jaanuaril jättis Sheba hüvasti Viljandiga ning kolis Tallinnasse, Pesaleidja kassituppa.
Kuigi Sheba ise otseselt paisid küsima ei tule, siis armastus nende vastu on ikkagi väga suur. Sheba on preili, kes eelistab veeta üksinda kvaliteetaega, aga samas ei ütle ära ka teiste kasside seltskonnast. Sheba on kiibitud ja vaktsineeritud. Sheba nimi tähendab tõlkes lubadust, oma nimele vastavalt lubab ta olla oma tulevases kodus kõige parem ja toredam nurrumootor.

13.04.13
Meie reklaamkass Sheba leidis oma kodu täna toimunud Zooexpo näitusel :)
Suur aitäh Sheba uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 7 guests.

Online users