Kass - Sera s. 01/07/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
VÄIKENE SERA SOOVIB KOJU!
Pesaleidja pilt 06/02/2016 - 18:15
Pesaleidja pilt 06/02/2016 - 18:15
Pesaleidja pilt 06/02/2016 - 18:16
Nimi: 
Sera
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

VÄIKENE SERA SOOVIB KOJU!

Vaatamata sellele, et kiisutüdruk Sera on alles noor, vaid umbes 7kuune, on tema elu olnud seiklus. Kassilapsel oli olemas oma kodu, oma isiklik vanamemm. Paraku teeb elu aga trikke ning ühel hetkel leidis väike Sera ennast koos kaaslastega puurist, teel Valga varjupaika. Tema memmekene oli viidud hooldekodusse, kuhu kahjuks kasse ei lubata. Et kiisupoja koduleidmisvõimalusi veidigi suurendada, sai ta toodud Tallinnasse, Pesaleidja kassituppa.
Tema vabatahtlik on aga mures. Tundub, et väike Sera elab oma memmest ilmajäämist ja varjupaikakolimist raskelt üle. Kassilaps veedab enamuse oma ajast pesasügavustes, väljudes ainult selleks, et süüa, juua ja liivakastis käia. Olukord, kus memme pole ja inimest näeb ainult mõni tund ööpäevas(ning sedagi tuleb mitmekümne muu kassiga jagada), tundub lihtsalt nii hirmus.
Sera on heatahtlik ja sõbralik kassipreili. Kui inimene tema juurde läheb ja käe pessa paneb, küsib kiisupreili pai ning mõne aja pärast hakkab nurruma. Loodame, et Sera ei pea pikalt ootama vaid saab peagi taas kodusoojust tunda.

Sera on vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud parasiiditõrje ning passi. Kuna ta elas vanamemme juures koos teiste kassidega, ei oleks tal ilmselt midagi selle vastu, kui uues kodus juba kass ees ootamas on.
Selleks, et kolimine uude koju kergem oleks, annab Royal Canin talle kaasa ka kingituse, milles on toidukott, kauss, mänguasi ning edaspidiseks kasutamiseks Ossu loomapoe sooduskupong.

09.02.16
Väike Sera läks uude koju :)
Suured tänud koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.