Kass - September s. 20/07/2016

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 27/09/2016 - 08:20
Pesaleidja pilt 27/09/2016 - 08:21
Pesaleidja pilt 27/09/2016 - 08:21
Pesaleidja pilt 27/09/2016 - 08:21
Nimi: 
September
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Loksa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

September on umbes kahe kuu vanune kohevakarvaline ülisõbralik ja mänguhimuline kassipoiss, kelle elu esimene kuu oli üsna dramaatiline. Keegi ei tea, kust ta täpselt pärit on, aga 30. augusti õhtul visati ta kohaliku gümnaasiumi õuele, ilmselt lootuses, et järgmisel päeval kooli tulevad lapsed ta üles korjavad. Kiisuke üritas end auto all soojendada, aga sealtki tõstis keegi ta puu otsa, kust koolilapsed lõdiseva ja näljase kassipoja tõepoolest leidsid ja toimetasid kohaliku pensionärist tohtriproua juurde, kelle sõbralikkus ja loomaarmastus on Loksa-suguses väikelinnas hästi teada.
Sealt edasi läks kõik ülesmäge. Külmetanud kiisupoeg nohises ja köhis, aga raviti terveks. Hoolimata kurvast eelloost on September uskumatult inimlembene, suhtlusaldis ja igal võimalusel sülle roniv kiisupoiss. Koos oma kaaslase, veidi vanema kiisutüdrukuga, armastavad nad korteris uurimisretki korraldada tuuseldada nii, et Septembri šokolaadise läikega kasukas vilksatab hoiukodu perenaise silme all kord siin, kord seal.

Isu on pisikesel Septembril väga hea ja liivakasti kasutamine täiesti selge. Koju minnes on kassipojal oma pass ja kiip ning kõik parasiidid on tõrjutud, nagu
olema peab.

Oktoober 2016.
Väike kassipoiss on oma uues kodus :)
Suur aitäh kodupakkujale!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 7 guests.

Online users