Kass - Semu Vurr s. 01/09/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 23/10/2012 - 21:50
Pesaleidja pilt 12/10/2012 - 13:34
Pesaleidja pilt 12/10/2012 - 13:34
Pesaleidja pilt 12/10/2012 - 13:34
Nimi: 
Semu Vurr
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Triinu
Looma andmed : 

VÄRSKED UUDISED!
Kohe peale seda, kui Semu CV oli Pesaleidja kodulehele üles pandud, hakkas Semu iseseisvalt sööma! Nii pasteeti taldrikult kui piima kausikesest lakkuma. Lutititast pole jälgegi. Armas on aga see, et tema suur soov kõvahäälselt seletada ei kadunud kuskile, pigem räägib veel rohkem. Teinekord Semu näiteks ei valigi, kas näuguda või nurruda ja teeb seda samaaegselt ning kokku tuleb üliarmas nurr-näu! Ühesõnaga - räägib ta palju ja kõigest: kui saab pai ja kaissu tänab nurr-näuga; mänguhoos seletab õele midagi; söögiajal - eriti enne sööki - kommenteerib hoiukodus pakutavat menüüd jne. Kõik märgid näitavad, et temast kasvab suurt kasvu positiivse ellusuhtumisega jutukas kass.

16.10.12
Semu on suur inimese sõber! Teinekord eelistab ta isegi oma õe-vennaga mängimisele hoopis hoiupere süles istuda, kuigi ise on suur möllu- ja ronijakutt. Semu igatseb väga oma pärisema. Isegi veidi protesteerib, et peab emata kasvama. Näiteks ei õpi ta meelega pehmet toitu taldrikult lakkuma, vaid tahab, et see talle oste suhu pannakse. Ja nii ongi ta endiselt väike lutitita, kes saab iga 4 tunni tagant sooja pasteeti. Semu ise on selle korraldusega väga rahul. Istub juba diivanil valmis ja näub nõudlikult, kui pasteet mõni minut hilinema juhtub. Kõige selle juures on ta nii tohutult asjalik ja armas väike poiss pikkade valgete vurrudega, valgete sokkide, valge vestikesega kõhu all ning imepisikese valge triibukesega ninal. Semule meeldib ka hommikumantli hõlma sisse vastu inimese sooja keha magamispesa teha ja seal tänulikult nurruda, kasvõi hommikuni. Arvutitöö on ka Semule selge – tema aitab inimese süles magades ja nurrudes töömeeleolu luua.

Semu Vurr leiti koos oma õdede Samet ja Siid Vurruga Tõrvast. Umbes 3- nädalased kiisud olid pakitud karpi ja jäetud õueprügikasti kõrvale. Pesaleidja Tõrva hoiukodus raviti beebid terveks, siis kolisid nad Tallinna ning oma päriskodu otsivad alates novembri algusest.

11.11.12
Semu Vurr on nüüd oma päriskodus:)
Täname toredat peret meie kiisule kodupakkumise eest!

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Semu on väga uudishimulik neljapäev 28/2/2013

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.