Kass - Selena s. 08/07/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
KODU ON OTSIMAS IMEKAUNIS SELENA
Nimi: 
Selena
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KODU ON OTSIMAS IMEKAUNIS SELENA

Selena on kaunis kolmevärviline kassipreili. Vanuseks on tal kõigest 8 kuud, kuid selle ajaga on ta pidanud kogema juba liigagi palju. Enamuse aega senisest elust pesitses ta Narvas ühes tööstusrajoonis koos ema, õdede-vendade ning veel paari kassiga. Kuid ühele noorele pesakonnale ei ole tööstusrajoon just kõige ohutum paik maamunal. Seega leidsid Narvas kodutuid loomi päästvad inimesed, et selle toreda pesakonna peab päästma. Kahjuks selleks hetkeks, kui päästmiseks läks, oli juba kaks kassipoega hukkunud ning alles oli jäänud 3 kassipoega koos emaga.
Vahepeal leidis üks kassipoegadest kodu ning mõni aeg hiljem kolisid Selena, tema vend Cristo ning nende ema Tallinnasse Pesaleidja kassituppa.
Kassitoas sai päris kiiresti selgeks, et Selena on oma pere kõige uudishimulikum pliks üldse. Armastab kõige enam mängida nii üksi kui ka teiste kassidega. Teisi kasse armastab Selena veel eriti.
Kuna tööstusrajoonis ei olnud Selenal eriti kokkupuudet inimestega, siis natukene ta neid pelgab. Kuid kui ikka väga on vaja, siis laseb ta ennast ilusti sülle võtta ning sügada.

28.03.16
Selena leidis kodu :)
Tänusõnad Selenale kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.