Kass - Seeba s. 01/06/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 26/12/2017 - 15:55
Nimi: 
Seeba
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Seeba on imeilus tondipreili, kes on oma noore elu jooksul palju läbi elanud. Oma sünnipäeva ta meile kahjuks avaldada ei oska. Kuid kuna sünnipäeva peab ju pidama, siis sai Seeba endale uue sünnipäeva ja eks see sinna 2016 suve kanti jääma peab arstide sõnul.

Seeba kolis varjupaika, kui oli veel üksi. Tal oli aga üllatus varuks ja peagi sai ta viis imearmsat tondibeebit. Koos koliti hoiukoju, kus elu alles algas. Pisikesed jäid kahjuks raskelt haigeks ja kolm tükki läksid vikerkaare taha, kuid kaks vaprat võitlejat saadi koos hoiupere abiga terveks ravitud. Mürakarudest marakratid on juba ära kolinud, kuid Seeba ise alles ootab.

Kui varem sai Seebat kirjeldada kui kassi, kes elab diivani sees ja hiilib mööda seinte ääri, siis enam mitte! Kui Seeba oma tited koju ära saatis, hakkas tal kuidagi üksik ja eks ta siis otsustas, et pole see inimene nii õudne midagi.

Nüüd käib Seeba ja hõõrub ennast vastu inimeste sääri. Tahaks ju nii väga pai saada, kuid samas kui pai hakkad tegema, siis nagu otsustab, et vist ikka ei julge ka. Arglikust kiisust sai ka väikene möllutaja ja mänguhiiri jahib ta nüüd eriliselt hea meelega.

Seeba ootamatu järsk muutumine ja käitumine näitab seda, et sellest kiisust tuleb üks korralik inimese sõber. Vaid natukene aega ja armastust :)

Kiisuplika saab väga hästi läbi teiste kiisude ja ka koeraga! Loomulikult kasutab ta ka korralikule tüdrukule kohaselt oma potti ja kratsipuud.

Kui Sina arvad, et sooviksid Seeba seest täielikult selle paikiisu välja meelitada, et temaga parimaks sõbraks saada, siis täida meie kiisuvõtja küsimustik ja tule Seebale külla! http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Uude koju saab Seeba kaasa Royalilt kingipaki, et sõbraks saamine paremini sujuks.

Seeba on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibitud, saanud korrapäraselt parasiiditõrjeid ja omab selle kõige tunnistuseks ka passi.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 4 guests.

Online users