Kass - Scarlett s. 16/07/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Kõik teie, kes te armastate Garfield'i - teie otsingud on nüüd lõppenud, sest neiu Scarlett on täpselt sama ilus ja sama mõnus punane kassipoeg.
Scarlett ei nukrutse ega mõtle üle - ta mõnuleb, lööb nurru, kui sa tema pilgu tabad ning norib pai. Kui parajasti paitajat läheduses ei ole, siis saab ta hästi ka läbi mängukalakestega ja kellukestega.
Pesaleidja pilt 01/11/2013 - 09:04
Pesaleidja pilt 01/11/2013 - 09:02
Nimi: 
Scarlett
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kõik teie, kes te armastate Garfield'i - teie otsingud on nüüd lõppenud, sest neiu Scarlett on täpselt sama ilus ja sama mõnus punane kassipoeg. Te vaid vaadake seda karva ja kujutage ette, kui lahe ta siis välja näeb, kui ta suureks kasvab :)

Scarlett sattus Valga varjupaika Hargla külast. Nimelt leiti ta ringi jooksmas kõhuhaavaga, mille suure tõenäosusega oli talle tekitanud mõni suurem loom, kellele habras kassiplika mingil põhjusel ette jäi. Vapra neiu haav on tänaseks paranenud ja kiisu elab rahulikult Tallinnas Pesaleidja kassitoas.

Scarlett ei nukrutse oma kurva saatuse pärast ega mõtle üle - ta mõnuleb, lööb nurru (kui sa tema pilgu tabad) ning norib pai. Kui parajasti paitajat läheduses ei ole, siis saab ta hästi ka läbi mängukalakestega ja kellukestega. Kuid üle kõige on ta siiski inimese kass ja hoiab igal võimalusel inimese lähedale.

Kassitoas on meie poisslapsed graatsiliselt vonkleva sabaga Scarlettist vaimustuses (meie kassitoa blogija Maksi isegi räägib Scarlettist kui „maailma kõige kaunimast kassitüdrukust“ (loe pikemalt http://kassitoas.blogspot.com/). Kõigi pilgud pöörduvad, kui see kiisu üle toa jalutab. Vabatahtlikud omakorda õhkavad Scarletti mõnusat suhtumist – iga kord, kui tema poole suunatakse fotoaparaat, siis vaatab ta fotograafile sügavalt silma ning keerab oma ninaotsa valguse poole. Ka siis kui tal on parajasti pooleli mõnus selja sügamine vaibal. Pilk ikka otse kaameras.

09.11.13
Kaunis Scarlett on oma kodu leidnud :)
Suured tänud kiisuneiu uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 6 guests.

Online users