Kass - Sandra s. 01/03/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 22/04/2017 - 10:21
Pesaleidja pilt 08/02/2017 - 14:22
Pesaleidja pilt 16/05/2016 - 20:38
Pesaleidja pilt 03/11/2015 - 17:57
Nimi: 
Sandra
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Tere!
Mina olen Sandra ja ma kirjutan teile, sest ega ma väga osav veel inimestega näost-näkku suhtlemises ei ole. Räägin teile natukene oma teekonnast.
Minu elu sai alguse Lasnamäe tänavatel, kus ma oma kaaslastega proovisin kuidagi omakäel hakkama saada. Pean tunnistama, et see ei olnud kerge, kuna usaldada ei julgenud ma kedagi peale iseenda. Kunagi ei või teada, kas järgmine vastutulev inimene või loom tuleb heade või halbade kavatsustega.
Kuid seda aega ma hästi enam ei mäleta, kuna nüüd elasin ma juba 2 aastat Pesaleidja kassitoas, kus hakkas mulle päris hästi meeldima. Kuigi toakaaslasi oli palju, sain ma seal süüa, juua ja mängida. Pesaleidja kassituppa kolides muutus inimeste vältimine võimatuks. Lausa iga päev käis seal mitu inimest. Ajapikku harjusin ma nende nägemisega ning selle asemel, et pesanurka peituda, hakkasin ma neid lähemalt uurima. Hoolimata sellest pole ma end nende läheduses kunagi täiesti turvaliselt tundud ja hoidsin alati ohutut distantsi.
Kuid hiljuti toimus mu elus taaskord muutus: nimelt kolisin ma hoiukodusse. Hetkel on veel üsna hirmus olla, kuna kolimine ei ole üldse kerge. Paistab aga,et see inimolendite vältimine muutub aina raskemaks ning seetõttu olen otsustanud, et annan neile võimaluse!
Juba olen pihta saanud, et just nemad annavad mulle imelist konservi ja juhivad seda hüplevat suletutti – no siis ei saa ju nad üdini hirmsad olla! Saan aru, et kahejalgsed on olemuselt head (kuigi veidi hirmutavalt suured) ja seega ei leia ma, et mõni urin või sisin oleks asjakohane. Iga päevaga julgen neile olla juba lähemal ja lähemal.
Kokkuvõtteks võib öelda, et sisetunne on mul hea ning tundub, et see hoiukodu on ettevalmistus veel paremaks harmooniliseks eluks koos kahejalgsetega.

Olen korralik kiisu: vaktsineeritud, sise- ja välisparasiitide tõrje saanud, steriliseeritud ja kiibistatud.

Kirjutage mulle, kui olete valmis mulle võimaluse andma ja ma luban, et ajapikku saavad meist parimad sõbrad; palun sinult vaid kannatust ning järjepidevust.

Varasemalt:
Sandra otsib endale armastavat kodu!
Sandra suured kollased silmad meenutavad laternaid. Tema tumehalli ja valge kirju kasukas on üsna omapärane. Kassitoas on teda nähtud ka teiste kiisudega sõbrustamas ning vaid inimese suhtes on ta veidi pelglik. Ta hoiab inimestega distantsi ning jälgib uudishimulikult turvalisest kaugusest. Armastava pere juures läbiks ta kindlasti suure muutuse.

Olen Pesaleidja vabatahtlik ja Sandra lugu on minule väga südamelähedane, kuna võtsin endale Pesaleidjast ühe ara kiisu, kes on pärit samast kolooniast Lasnamäe tänavatelt koos Sandraga. Kassitoas olles meenutas minu kiisu nii väga Sandrat, kes hoiab inimestega distantsi ning jälgib uudishimulikult turvalisest kaugusest. Kuna mina soovisin anda võimaluse just ühele inimkartlikule kassile, siis tõin endaga koju Sandra kaaslase. Juba vaid paari kuu möödudes veetis kiisu õhtud perega diivanil ning ei tõrjunud ka paikätt. Tänaseks, kui on möödunud pool aastat, lunib ta paisid juba ise. Usun, et ühe armastava pere juures, toimub praegu veel argliku Sandraga täpselt samasugune muutus ning tema väärib samamoodi sellist inimest, kes annaks temale võimaluse.

Sandra - kass, kes meenutab nii mõneski mõttes “50 Shades of Grey” nimitegelast. Ka Sandra võib uhkustada oma hallide varjunditega. Lisaks on sarnaselt Christianile ka temal olnud raske elu ning hetkel on lähedus tema jaoks veel hirmutav.

Detsember 2017.
Sandra jääb oma hoiukodu päris kiisuks :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 6 guests.

Online users