Kass - Sahara s. 16/01/2011

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 04/01/2018 - 21:04
Pesaleidja pilt 25/04/2017 - 09:50
Pesaleidja pilt 04/01/2018 - 21:03
Pesaleidja pilt 04/01/2018 - 21:02
Nimi: 
Sahara
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

SAHARA OOTAB LUND JA PÄRIS OMA KODU

Lund vist sel talvel ei tulegi, kuid kodu võiks tulla ju küll, eks?
Sahara on kassike, kellel pole kunagi oma päris kodu olnud. Ta on veidi kurb, et ikka veel on ta ainult “hoiu”, aga mitte “päris”, kuigi on igati valmis kellegi lemmikuks saama. Sahara on tulnud toime oma algse hirmuga inimeste ees ning muutunud üha julgemaks. Kassipoja kombel meeldib talle mänguasju taga ajada, pai nuruda ja sülle ronida. Tema lumivalge kasukas lausa kutsub end sugema ja kõrva tagant sügama.

Sahara sobib pigem rahulikku perre või üksikule inimesele seltsidaamiks. Järsud liigutused ja valjud helid võivad teda ehmatada, kuid külmkapi ukse klõksu peale on ta kohe platsis ning vaatab oma sügavate silmadega otsa justkui pärides: “Miks sul nii kaua aega läheb?”

Sahara on saanud kõik vajalikud parasiiditõrjed ja on terve kui purikas. Koju minnes, oma päriskoju minnes, saab ta kaasa ka kinkepakikese, kus on uuele perele kõik esmavajalik olemas.

Kui Saharast võiks saada kodukass, täida kassivõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja hoiukodu võtab Sinuga ühendust!

Varasemalt:
Viis aastat oma päris kodu otsida on liiga pikk aeg mis tahes kassi´jaoks. Just nii kaua on hoiukodust hoiukodusse käinud hella hinge ja vaikse loomuga Sahara, kes küll alguses on pelglik, kuid hiljem võib avastada, et suuremat painurujat, kui see lumivalge ja paksu kasukaga kiisu, ei ole olemas.

Saharale meeldib mänguasju taga ajada ning vaiba alla pugeda. Tema lemmikprotseduurid on kõrva tagant ning kõhu alt sügamine, paksu kasuka harjamine ja toidukausi täitmine. Õhtuti nurub ta end voodisse, kus sõtkub täie pühendumusega su tekil ning keerab lõpuks end nurrudes kerra. Kui voodisse ei lubata, pole tal ka diivanil pikutamise vastu midagi.

Sahara vajab oma ellu rahuliku meelega inimest, kes ei kipu kohe esimesel päeval teda süles väntsutama ning laseb kiisul rahulikult oma ümbrusega harjuda. Selle eest tasub ta oma tänulikkusega.

Saharat mänguhiirt taga ajamas võib vaadata videost:
http://tinyurl.com/Saharakiisu

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users