Kass - Sabrina s. 01/05/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
TASKUKASS OTSIB TASKUT!
Pesaleidja pilt 28/08/2014 - 22:27
Pesaleidja pilt 28/08/2014 - 22:27
Pesaleidja pilt 28/08/2014 - 22:28
Nimi: 
Sabrina
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

TASKUKASS OTSIB TASKUT!
Mjäu! Just nii tervitan sind, kui tuled õuest, astud tuppa või kui asud pikemalt söögiga askeldama. Eriti heaks teeb mu tuju see, kui mind selle peale mõnusasti igalt poolt sügad, aga ma ei ütle ka üksikust paist kunagi ära. Vahel lausa olen nii julge ja tulen müksan sind ise, kui hirmus paisoov peale tuleb. Eriti meeldib mulle, kui sa mind kammid - võiksin kõik oma päevad niimoodi mõnuledes ja nurrudes veeta! Mulle meeldib ka mänguasjadega mängida - saan sellega küll omaette hakkama, kuigi kellegagi koos on ikka toredam.

Ega ma õigupoolest päris tavaline kass pole. Olen kuulnud kommentaare nii oma pintsaklipslast meenutava kasuka kohta kui ka selle kohta, kuidas ma oma esikäppasid kordamööda kõrgele üles taeva poole tõstan ja ise samal ajal nurru löön. Lisaks on kõrvu jäänud, et teen aeg-ajalt rukkiräägu häält...? No mina ei tea, kes või mis see on, sest ma nüüd täitsa tubane kass, aga ju ta ikka hea asi ole, sest sellega kaasnevad alati naerul näod.

Aga räägime nüüd ka asjast. Põhjus, miks ma end täna siin teile esitlen, on lihtne: minu suureks sooviks on leida omale päris kodu, päris oma inimesega, kes jumaldaks mind sama palju kui mina tedagi.

13.10.14
Taskukass Sabrina leidis oma pere :)
Suured tänud koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 8 guests.

Online users