Kass - Saara s. 25/04/2017

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 10/07/2017 - 22:49
Pesaleidja pilt 10/07/2017 - 22:49
Pesaleidja pilt 10/07/2017 - 22:50
Pesaleidja pilt 10/07/2017 - 23:03
Nimi: 
Saara
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

SAARA UNISTUS.

Tere, mina olen hurmur Saara. Olen alles väikene kahekuune kiisu, kuid unistused on mul juba suured. Mina unistan päris oma kodust. Mitte, et mul hoiukodus miskit häda oleks. Siin on mul sõbraks perenaise kiisu, kellega ma saan igal ajal mängida ja mööda korterit üksteist taga ajada. Vahepeal peseme üksteist sõbralikult ning siis jälle mängime. Hoiukodus on ka lõputult avastamist ning kui ära väsin, siis tukun seal, kus parasjagu kõige mugavam on. Kõige rohkem meeldib mul olla aknalaual, kuhu perenaine on pannud meile pesad, et õues toimuvaga kursis olla. Meil on ka
suur koer, kes käib mind aeg-ajalt ninaga nügimas, et ma ka temaga mängiks. Kuid mina arvan, et ta on veel minu jaoks natuke liiga suur mängukaaslane. Aga ega ma teda ei karda, ma ei karda ühtegi koera ega kassi – nad on tegelikult täitsa vahvad mänguseltsilised.

Ma olen muide väga tubli kiisu. Ja seda hoolimata sellest, et mu elu algus üsna keeruline oli – esimese elukuu veetsin koos õdedega ühe mahajäetud Narva garaaži kola sees. Sealt viis emme meid mingi kuuri alla, kust head inimesed meid leidsid ja pealinna toimetasid.
Kõigile vintsutustele vaatamata olen väga kombekas: liivakasti kasutan ilusti ning perenaise kiisu on mulle selgeks õpetanud kraapimisnurga kasutamise. Ma ronin seal pidevalt ja esimese asjana hommikul. Küll oleks uhke, kui minu uues kodus oleks ka taoline. Ka nurrumisega ma kade ei ole. Kui mind õigest kohast lõua alt sügada, siis nurrun ma väga usinalt.

Kui suudad Saara unistuse teoks teha ja tahad sellele tõelisele kaunitarile päris oma kodu pakkuda, siis palun täida meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja Saara Tallinn hoiukodu kutsub Sind külla!

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Saara agent Pesaleidjas, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesaleidja.ee

Saara on saanud ussitõrje, koju läheb oma kiibi ja passiga.
Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Saaraga kaasa Royal Canini kinkepakk.

14.07.17
Väike Saara leidis oma kodu :)
Suur aitäh Saara perele!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 4 guests.

Online users