Kass - Sõstrasilm s. 03/09/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 22/09/2016 - 21:48
Pesaleidja pilt 22/09/2016 - 21:49
Pesaleidja pilt 22/09/2016 - 21:48
Juba kaks korda surmasuust pääsenud Sõstrasilm kosub kenasti ja ootab oma esimest kodu!
Nimi: 
Sõstrasilm
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

ELULE VÕIDETUD SÕSTRASILM ON NÜÜD VALMIS ELLU SUKELDUMA OMA PÄRISKODUS!

Aastane särasilmne Sõstrasilm, kelle elu mitu korda sõna otseses mõttes niidi otsas rippus, on nüüd reibas ja iseteadlik kassike, kes tänu hoiukodu ennastsalgavale hoolele on valmis tõelist elu alustama.

Hoiukodus on Sõstrasilm, keda sealne pere Nööbikuks kutsub, teinud läbi imelise muutuse. Luitunud kassipojakasukas on vahetunud vaskja varjundiga musta siidise karvaga, kiisu sööb isukalt ja uudistab mänguasju.

Sõstrake on selgeks õppinud, et kui hoiukodu perenaine asub liivakasti puhastama, pole söögiaegki kaugel ja siis tuleb aegsasti platsis olla.

Esimeste elukuude vapustused on oma jälje jätnud - nii et läheb veel aega, kuni ta inimest jäägitult usaldama hakkab, aga kui tasakesi ja ettevaatlikult läheneda, saab Sõstrasilma imeilusat, teemantläikelist kasukat õrnalt silitada. Sõstrake, nagu peenele preilile kohane, väljendab oma pahameelt kahejalgse ligitikkumise üle vaikse susinaga, ent mitte kunagi ei välgu küünised või kihvad. Pigem eelistab ta taganeda väärikal sammul turvalisse nurka.

Hoiukodu perenaine on veendunud, et Sõstrasilmast/Nööbikust saab armastav perelemmik- vaja veidi aega, kannatust ja vaikset istumist kiisu pesa kõrval, soovitavalt tuunikala peos.

Sõstrake hoiab korda. Harva jätab ta mõne mänguasja kuskile vedelema. Preili tassib neid pessa nagu mõni nipsasjakeste hull kodukaunistaja, et siis nende kaisus end imearmsasti magama sättida.

Sõstrake sobib suurepäraselt perre, kus osatakse hinnata kassikese peent iseloomu, et kaunistada aknalauda, millelt oma imekaunitest silmadest kiirgava tänulikkusega ümbrust silmitseda. Hoiukodu arvates lepiks Sõstrake pea igasuguse elamisega, kus oleks pallikesi, mänguhiiri ja ka mõned pehmed väikesed kaisuloomad, mille peale tukkudes oma pisikest pead saaks toetada. Ehk ainult väga kärarikka ümbruse ja päris pisikeste lastega oleks paljukannatanud kiisul keeruline kohaneda.

08.11.16
Sõstrasilm läks koju :)
Suur aitäh meie kassipreili uuele pererahvale!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.