Kass - Rufus s. 20/08/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
PS! Pildi jaoks palus Rufus jäädvustada oma kõige asjalikuma ja väärikama näoilme. Ärge laske ennast sellel petta.
Rufus on punast-oranži värvi lühikarvaline isane kassipoiss.
Pesaleidja pilt 03/02/2014 - 14:12
Pesaleidja pilt 15/03/2014 - 09:05
Nimi: 
Rufus
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Sisened kassituppa. Mitmed karvakerad jooksevad momentaanselt vastu, nuruvad vastuvaidlematul toonil pai ja räägivad pikad jutud juba uksel maha. Aga keegi on nurgas. Jälgib. Säravate silmadega ja kavalusega pilgus. See on kassitoa pesamuna, punatriibuline Rufus. Vanust tubli seitse kuud ja terve ports kassipoisi iseloomu varnast võtta.

Oma Kodu. Rufus isegi ei tea nende sõnade tähendust. Tänav-varjupaik-kassituba on olnud seni tema elumarsruudiks. Kuulis küll, et tema õde-vend koju viidi, aga misasi see kodu on? Nähtavasti mingi tore koht, sest siiani ei ole Lili ja Riki sealt veel tagasi tulnud. Rufus aga ootab. Kannatust sellel poisil on. Aega annab ju ometigi nii paljude tegevustega mööda saata. Väike hommikune sisin inimese peale, noh, veendumaks, et temasugust suurt tiigrit ikka auväärselt kardetakse. Järgmiseks kerge toiduring, uinak, toiduring ja uinak. Ning käes ongi päeva kulminatsioon. MÄNG! Inimesega! Siis muutub muidu ennast päris mõistlikult üleval pidav kassilaps pisikeseks veerevaks orkaaniks. Rufusel on oskus mängida nii, et Inimene naerupisaraid pühib. Ülimas vaimustuses ei suuda Rufus keset mängu enam otsustada, kumb on mõttekam - kas sulepulga lutsimine või enda liivakasti lakkumine.
Ja teeb siis mõlemat korraga. Vabatahtlik naerab. Rufus on rahul. Kõik oleks nagu korras.

Aga ei ole ju! Selline nunnu kassilaps ei kuulu ei varjupaika ega kassituppa. Rufus kuulub Oma Koju. Kus on Oma Inimene. Kus saaks ära mängida oma miljonid kassilapse mängud, saada kätte sajad väljateenitud paid ja kus aegade lõpuni kurisevalt nurruda. See väike tiiger tahaks võtta oma truu (kuigi täiesti niruks lutsutatud) sulepulga, pista ennast koos sellega transpordipuuri ja sõita ühte maagilisse kohta. Koju.

Selleks on Rufus ennast ette valmistanud. Saanud kätte vaktsiinid ja kiibi, parasiiditõrje ja esmased oskused käpapalli väravasse löömises. Nüüd on puudu vaid see kõige olulisem.

PS! Pildi jaoks palus Rufus jäädvustada oma kõige asjalikuma ja väärikama näoilme. Ärge laske ennast sellel petta.

24.03.14
Meie pesamuna Rufus läks täna kassitoast oma koju :)
Täname peret, kes meie kassipoisile kodu andis!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 7 guests.

Online users