Kass - Rudolf s. 30/12/2006

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Musi- ja sülekass Rudolf
Head jaani, kallid Inimesed! Mul siin tööjuures lõket teha ei lubata, aga vähemalt sain natuke lilli närida  :)
Pesaleidja pilt 19/08/2014 - 17:05
Pesaleidja pilt 19/08/2014 - 17:05
Nimi: 
Rudolf
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Rudolf ehk Ruts on ca 7-aastane kiisu, kes kolis jõulude ajal Valga linnast Pesaleidja kassituppa. Kuna see suurt kasvu kassihärra sai imelikul kombel kassitoas teiste käest iga päev tappa, siis otsustasime, et Rudolf väärib paremat elu sel perioodil, mil ta oma õiget kodu ootab. Nii kolis Rudolf Pesaleidja ainukesse kontor-hoiukoju REWILO tööruumidesse Delta Plaza büroomajja.
Tegemist on tõsise inimsõbraga, kes vaatamata enda karmile elule pole kaotanud usaldust, vastupidi-tegemist on tõelise musi- ja sülekassiga, keda võib lõpmatuseni kaisutada ja väntsutada. Rudolfile meeldivad paid, tähelepanu, samas teiste kassidega hoiaks pigem distantsi, kuid vajadusel saab ka nendega hakkama.
Välimuselt on Ruts ikka tõeline valge prints! Kui ta kassituppa kolis, siis arvasime, et tegu on beezika kassiga. Tänaseks on Ruts hea elu peal olles oma kasukaga vaeva näinud ja see on säravvalge! Lisaks on Ruts üsna turske kehaehitusega ja suuremat kasvu. Ka see pole veel kõik- Ruts on ka kastreeritud, kiibistatud ja vaktsineeritud! Mida veel ühelt kassilt tahta?

Pesaleidja koer-kass Rudolf läks tööle!
Ruts on terve elu tänaval omale ise toidu ausalt välja teeninud ja see varjupaigas konutamine ei olnud härra jaoks päris see elu, millest ta unistanud on. Nii kandideeris Rudolf Pesaleidja suure sõbra REWILO töökuulutusele valvuri positsioonile ning sai juba peale esimest töövestlust koha endale. Ta nimelt nurrus töövestlusel nii kõvasti, et täiendavaid küsimusi polnud võimalik esitada. Veebruari lõpus korjas ta oma asjad kassitoas kokku ja sõitis suure mjäugumise saatel uude ajutisse koju Pesaleidja ainukesse kontor-hoiukoju Delta Plaza büroomajja.
Uues kohas käis Rudolf kõik ruumid läbi, nuusutas oma uued töökaaslased üle ja alustas kohe esimesel päeval raske valvuritööga.

Rudolfi uued tööülesanded on järgmised:

• peab kinni valvepiirkonnas kõrvalised isikud ja kannab selle suure seakisaga ette büroojuhile, kes on hetkeks teise ruumi lobisema jäänud;

• määratud valvepiirkonnas veendub uste sulgemises ja kui seda pole tehtud nõuetekohaselt, siis annab sellest koheselt teada sisenedes lahtise uksega ruumidesse ning ajades seal maha kõik ebaloogiliselt asetsevad asjad;

• avastab kontoriruumides keelatud ja kahtlased esemed ja ained (pirukad, kohukesed ja võileivad töötajate kotis, eriti raske rikkumine enne rannahooajaks valmistumist!) ning tagada sellega töötajate sale figuur. Lisaks teostab kontori territooriumi, ruumide ning isikute plaanilisi ja plaaniväliseid läbiotsimisi. Kõik kahtlased esemed kistakse kotist või taskust välja ja süüakse valvuri poolt koheselt!

• magab kõige kitsama koridori kõige läbikäidavama koha peal, et töötajad ja külalised peaksid möödumiseks üle valvuri astuma ja seega tagab täieliku ülevaate objektil viibivate isikute liikumisest.

Oktoober 2014.
Rudolfil on nüüd päris oma kodukontor :)
Suured tänud koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.