Kass - Rosin s. 23/02/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Rosin on mõnus pontšakas kassipreili, kes päikse käes lebasklemise kõrvalt leiab alati ka aega, et oma hooldajale sülle nurruma pugeda :)
Pesaleidja pilt 23/02/2013 - 08:51
 Lemmiksülekass Rosin naudib Pesaleidja kassitoas kevadist hommikupäikest ja tervitab kõiki sel laupäevahommikul sügava nurruga! Ja uskuge meid, kui me väidame, et nurr on tal tõesti sügav ja ilus ja meloodiline! Võite ka ise veenduma tulla ;)
Nimi: 
Rosin
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Mina olen Rosin (endise nimega Roslin - olgu mainitud, et mulle lihtsalt meeldib rohkem olla Rosin). Olen pisike kassipreili, kellel on imepehme eebenipuu tooni karvastik, millele lisab vürtsi pisike valge põlleke. Jah, ma tunnen veidi hingesugulust Lumivalgekesega sealt muinasjutust. Põllekest meeldib mul eriti läikiva ja puhtana hoida, enda eest peab ju hoolitsema ;) Lisaks on mul suured rohelised (väikse krutskiliku värvivarjundiga) silmad. Jah, ma harrastan kõigile väga sügavalt otsa vaatamist ja mu pilk võib olla intensiivne ja hüpnotiseeriv. Pealetükkiv kiisupreili ma ei ole, aga kui just Sina kutsud, siis tulen joostes Sinu juurde ja poen sülle. Paisid ja sülesolekut naudin ülekõige, vahel vajuvad isegi minu suured silmad mõnust kinni ja on kuulda vaikset nurrumist. Oma peremeest kaitseksin kogu hingest ja öösiti poeksin kaissu tudile, seda võin ma lubada! :)

25.03.13
Täna saatsime kassitoast oma päriskoju meie pesamuna- Tallinnast püütud Adele ning Viljandi varjupaiga kassi Rosina. Mõlemad kassid läksid koos koju:)
Suured-suured tänud kiisude uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.