Kass - Rooma s. 16/06/2016

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 16/12/2016 - 21:29
Pesaleidja pilt 16/12/2016 - 21:29
Pesaleidja pilt 16/12/2016 - 21:29
Nimi: 
Rooma
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Hei! Olen kassitüdruk Rooma! Oma kodu pole mul veel olnud ja ega väga inimesega kokkupuudet ka mitte. Olen elanud oma isade-emade-vendade-õdedega Laagris ühes kassikoloonias juba 6 kuud.
Just, umbes 8 kuud olen nüüd olnud siin ilmas, aga selle aja jooksul olen kogenud juba päris palju. Võib-olla lausa liiga palju väikse kassilapse kohta. Olen tundnud nälga ja külma ja hirmu.
Ühel päeval aga oli kõht lausa nii tühi, et jalutasin kogemata püügilõksu. Olin ikka väga hirmunud, aga nüüdseks saan aru, et tegelikkuses oli see minu elu üks õnnelikemaid päevi. Sellest hetkest alates on mul soe ja kõht alati täis. Hirmus ka enam pole, sest olen hoiukodus koos oma õe Aphroditega ja vaikselt juba saan aru, et see käsi, mis süüa annab on ju tegelikkuses päris tore.
Hetkel veel natukene pelgan seda paikätt, aga üldiselt mulle inimesed meeldivad. Ootan ikka iga hommik uksel ja vaatan mis need kahejalgsed seal toimetavad.
Olen jutukas, mulle meeldib rääkida ja pajatada oma elust enne- on ka palju rääkida sellest. Aga oi, kõige lemmikum tegevus on ikka mängimine. Seda mulle meeldib teha siis, kui need kahejalgsed ei näe. Nendega ma veel mängida ei taha. Aga kuna ma olen alles nii noor kassilaps, siis arvan, et mul on mul veel terve elu ees nendega mängida!

22.03.17
Armas Rooma leidis kodu :)
Suur aitäh kodu andjale!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.